Yorucu ve zorlu bir eğitim döneminin ardından, öğrencilerimizin başarısını kutlamak, onları yeni bir eğitim hayatına ya da iş hayatına uğurlamak adına, değerli eğitimcilerimizin katkılarıyla, mezuniyet organizasyonu düzenliyoruz. Ancak bir sürü soruya cevap arayan, kafası karışan öğretmenlerimiz ve organizasyon sorumlusu öğrenci arkadaşlarımla karşılaşıyorum. Bütçe yönetimi, organizasyon mekanının seçimi, aktiviteler ve bir dizi etkinlikler arasında kaybolup gitmeyin isteriz. Sizlere mezuniyet organizasyonu konusunda yol göstermek isteyen, profesyonel bir organizasyon firması var. İzmir Organizasyon, orta öğretimden yüksek öğretime mezuniyet organizasyonu alanında uzun yılların deneyimine sahip vizyonu geniş ve yenilikçi bir organizasyon firması.

Mezuniyet Organizasyonu İçin Gereken Olmazsa Olmaz Detaylar Nelerdir?

  • İzmir Organizasyon ve yaratıcı ekibi, mezuniyet organizasyonu için gerekli olan detayların başında ‘yürüyüş yolu ve kırmızı halı’nın olduğunu söylüyorlar. Öğrencilerin diplomalarını almak için yürüyecekleri ve aslında onları geleceğe taşıyacak kadar manevi öneme sahip olan yolu temsil etmek oldukça önemli. İzmir Organizasyon, mezuniyet organizasyonunuz için kırmızı halı ve yürüyüş yolu kiralama hizmeti veriyor. Yürüyüş yolunu dilerseniz dikme balon süsleme ya da çiçek süsleme, eskitilmiş denizci fenerleri ya da bembeyaz çiçek süslemeli sütunlar olarak seçebiliyorsunuz.
  • Öğrencilerin sahneye çıkarken yürüyecekleri yoldan sonra önemli olan detaylardan bir diğeri ise ‘yer volkanları’. Firma, pyro teknik hizmetlerde, son teknoloji ekipmanlardan faydalanıyor. Uzaktan kumanda ile elektronik olarak ateşlenen yer volkanlarının, her sınıfın geçişinde ateşlenmesi, ihtişamlı bir gösteri sağlayacak. Dilerseniz, sahnenin arkasında, yanıp sönen ve akan ışık dalgalarından oluşan bir ışık şelalesi tercih edebilir, fotoğraf ve videolar için hoş bir arka plan oluşturabilirsiniz. Mezuniyet organizasyonunun sonunda, kep atma anında yer volkanı, gazlı konfeti atımı ya da havai fişek gösterisi ile, organizasyonu taçlandırabilirsiniz. İzmir Organizasyon firması, yer volkanı hizmeti dışında; havai fişek gösterisi, ışık şelalesi ve gazlı konfeti atımı gibi hizmetler de sunuyor.
  • Profesyonel ses, sahne ve ışık sistemlerinin kurulumu da, organizasyonun olmazsa olmazlarından. Öğrenci ve davetli sayısına, mekana ve bütçenize göre firma size uygun ses, sahne ve ışık sistemlerini sunacaktır.
  • Organizasyonun ölümsüz olması ve anı mühürlemek adına, firmanın bünyesinde çalışan, profesyonel prodüksiyon ekibinden, profesyonel fotoğraf ve video çekimi desteği alabilirsiniz. Üstelik İzmir Organizasyon prodüksiyon ekibi, mezuniyet organizasyonunuza ait olan video görüntüleri, kurgulayıp montajlayarak, size özel bir video klip olarak size sunuyor.
  • Balon süsleme, tül veya çiçek süsleme gibi detaylarla, organizasyon mekanını özelleştirmek önemli detaylardan.
  • Konuklar, öğrenciler ve öğretmenler için masa ve sandalye temini önemli. İzmir Organizasyon; masa kiralama, sandalye kiralama, bistro masa kiralama gibi ekipman kiralama hizmetleri sunuyor.

Firma, www.izmirorganizasyon.com sayfasında, mezuniyet organizasyonu fikirleri ve mezuniyet organizasyonu görselleri içeren bilgilendirici paylaşımlar yapmış. Dilerseniz firmanın web sitesinden de mezuniyet organizasyonu için önemli olan detayları inceleyebilirsiniz.

Mezuniyet Organizasyonu İçin Alternatif Hizmetler Nelerdir?

  • Sahne Gösterileri Hizmeti : Sihirbaz, jonglör, dans gösterileri, profesyonel DJ, müzisyen ve müzik grupları gibi sahne gösterisi ve müzik hizmetleri İzmir Organizasyon firmasının alternatif olarak önereceği hizmetlerden.
  • Animasyon Gösterileri : Özellikle anaokulu ve kreş mezuniyet organizasyonları için palyaço ve animatör hizmeti, firmanın size sunduğu hizmetler arasında.
  • Catering Hizmeti : Konuklarınıza sunacağınız yemek, ikramlık, atıştırmalık, aperatif veya içecekler, organizasyon firması tarafından sunuluyor. İkram, sunum, servis ve dağıtım hizmetlerinin tamamını üstlenen firma, mezuniyet organizasyonu için özel menüler oluşturuyor.

Yukarıda belirtilen hizmetleri, organizasyon firmasının www.izmirorganizasyon.com adresli web sitesinde de detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ya da isterseniz İzmir Organizasyon müşteri temsilcilerine 0232 421 5000 numaralı telefondan ulaşıp mezuniyet organizasyonu fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.