Marinada Evlenme Teklifi Organizasyon - İzmir Organizasyon
Marinada Evlenme Teklifi Organizasyon

Marina çıkışlı teknede evlilik teklifi organizasyonumuz, sürprizlerle dolu ve sevdiğinizi çok mutlu edecek bir evlilik teklifi organizasyonumuzdur. Sevdiğiniz ile harika bir tekne gezintisi ile mutlu anlarınızı ve bu özel gününüzü paylaşmak isterseniz, marinada evlenme teklifi organizasyon tam size göre.

Marinada Evlilik Teklifi Organizasyonu İçeriği

Marina çıkışlı teknede evlilik teklifi organizasyonu paketimizin içeriği; eş adayınızla beraber üzerinde yürürken kendinizi çok özel hissedeceğiniz bir kırmızı halı. Kırmızı halının ucunda göründüğünüzde eş adayınıza hediye edilecek kalpli uçan balon buketi. Yürüyüşünüze senkronize olarak yanacak ve ortamı şenlendirecek yer volkanları. Eş adayınızı şaşırtacak sürprizi daha da etkili hale getirecek kocaman bir ” Benimle Evlenir misin?” yazılı pankart. Kırmızı halının iki yanına yerleştirilen nostaljik denizci feneri dekorları. Göze hitap eden ve zevkli bir şekilde süslenmiş tekne. Bu özel tekne ile harika bir körfez gezintisi. Organizasyonun olmazsa olmazı sizi karşılayacağımız romantik bir şarkı. Ayrıca tüm bu anlarınızı unutulmaz kılmak için fotoğraf ve video çekimi.

Marinada Evlenme Teklifi Organizasyon Senaryosu

Eş adayınızı marinada bir gezinti için dışarıya çıkarın. Kesinlikle sürpriz faktörünü etkilememek için ona bir şey belli etmeyin. Böylece çok güzel ve unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Çünkü bu sürprizi gördüğü anda yaşayacağı şaşkınlık, yıllarca gülümseyerek anacağınız tatlı hatıralara dönüşecek. Marina’ya giriş yapıp teknemize doğru yürümeye başlayacaksınız. Teknenin önünde kırmızı halımız, pankartımız ve eş adayınıza hediye etmek üzere kırmızı, kalpli uçan balon buketimiz ile bekliyor olacağız.

Kırmızı halıya yaklaştığınız her adımda heyecanın dozu artacak. Uçan balon buketimizi eş adayınıza hediye edeceğiz ve kırmızı halıya ayak bastığınız an sizin şarkınız çalmaya başlayacak ve “Benimle Evlenir misin?” yazılı pankart açılacak. Evlilik teklifinizi yaptığınız anda yer volkanları yanarak coşkuyu artıracak. Daha sonra marinada bekleyen balon ve tüllerle süslenmiş teknemize geçiş yapacaksınız. İzmir’in eşsiz manzarası eşliğinde muhteşem bir körfez gezintisine çıkacaksınız. Teknenin içinde sizleri bekleyen çeşitli atıştırmalık, meyve tabağı ve çerezlerle donatılmış masada eş adayınızda şampanyalarınızı yudumlayacaksınız. Yaklaşık 1 saat süren bu keyifli gezintiden sonra marinaya geri bırakılacaksınız. organizasyon süresince en güzel anlarınız fotoğraflanacak ve kamera kaydına alınacak. Daha sonra bu görüntüler seçtiğiniz bir şarkı ile size özel bir video klip haline getirilecek.

Video 1

Video 2