Kuşadası'nda Evlenme Teklifi Organizasyon İzmir Organizasyon
Kuşadası’nda Evlenme Teklifi Organizasyon

Kuşadası’nda Evlenme Teklifi Organizasyon

Son zamanlarda revaçta olan evlilik teklifi organizasyonları için yepyeni fikirler ve mekanlar için çalışıyoruz.Yeni konseptler ve fikirler ile farklı evlilik teklifi paketleri oluşturuyoruz. Sevdiğiniz kişi ile mutlu anları paylaşacağınız bu önemli günü kusursuz bir hale getiriyoruz. Bu özel günün fonunu süsleyecek en önemli faktör; mekan. Her mevsim ayrı güzel olan Ege’nin sahillerini değerlendiriyoruz. Kuşadası evlilik teklifi organizasyonu fikrimiz de bu düşünce etrafında şekillendi.

Eş adayınıza gün batımının kızıllığı ve dalga seslerinin romantizminin birbirine karıştığı bir atmosferde o anlamlı soruyu sormaya ne dersiniz? Unutulmaz anlar yaşayacağınızın ve yıllarca bu anları yüzünüzde gülümseme ile hatırlayacağınızın garantisini veriyoruz. Siz evlilik teklifi yapacağınız günü ve saati kararlaştırın; gerisini profesyonel ekibimizin sihirli ellerine bırakın. En güzel fotoğraflar için sizlere gün batımı saatlerini öneririz. Oluşturduğumuz bu tatlı sürpriz paketini sizlerle de gerçekleştirmeyi çok isteriz. Sevdiğiniz kişiye evlenme teklifi etmeyi planlıyorsanız; Kuşadası evlenme teklifi organizasyon paketimize mutlaka göz atın.

Kuşadası’nda Evlenme Teklifi Organizasyon Paket İçeriği

 • Kırmızı Halı: Kuşadası’nın eşsiz deniz manzarasına doğru iskele üzerine serilmiş kırmızı halının üzerinde yürüyeceksiniz. Sevdiğiniz kişi ile kendinizi çok özel hissedeceksiniz.
 • Denizci Fenerleri: Kırmızı halının iki yanına yerleştirilen denizci fenerleri nostaljik bir atmosfer yaratıyor. İçlerine yerleştirilen kandil lambalarının titrek ışığı bu nostaljik atmosferin etkisini artırıyor.
 • Uzaktan Kumanda İle Ateşlenen Yer Volkanları: Eş adayınız ile birlikte kırmızı halıda yürürken, yürüyüşünüze senkronize olarak uzaktan kumanda ile ateşlenen yer volkanları bu özel gününüze ışıltı katacak.
 • Bistro Masa: Kırmızı halının ucunda sizi bekleyen üzeri kalpli dekorlar ile süslenmiş bir bistro masa.
 • Şampanya ve Kadehler: Masanızda sizler için özel olarak şampanyanız ve dekoratif bir şekilde yerleştirilmiş kadehleriniz bekliyor olacak.
 • Çiçek Buketi : Organizasyonun sonunda eş adayınıza hediye etmeniz için özel olarak hazırlanmış gösterişli bir çiçek buketi.
 • “Benimle Evlenir misin?” Harfleri: Dekoratif bir şekilde kırmızı halının sonuna doğru yerleştirilen strafor harflerden oluşan “Benimle evlenir misin?” yazısı, eş adayınızı çok şaşırtacak ve mutlu edecek.
 • Uçan Balonlar: Atmosfere güzellik katacak sedefli beyaz balonlar iskeleye belirli aralıklarla yerleştiriliyor. Denizden gelen o tatlı esinti ile adeta dans ediyorlar. Ayrıca eş adayınız organizasyon alanına adım atar atmaz kendisine özel olarak oluşturduğumuz uçan balon buketi hediye ediliyor.
 • Gül Yaprakları: Eş adayınız kırmızı halıda yürürken üzerine atılan gül yaprakları o anı daha da coşkulu bir hale getiriyor.
 • Ses Sistemi ile Size Özel Şarkınız: Sevdiğiniz ile el ele sizin için özel olarak hazırlanmış bu muhteşem atmosfere doğru yürürken çalmaya başlayacak o güzel notaları siz seçiyorsunuz. İlk gelişinizden, diz çöktüğünüz ana ve hatta edeceğiniz ilk dansa kadar istediğiniz her önemli an için müzik listeniz isteklerinize göre hazırlanıyor. Özel olarak tercih ettiğiniz bir şarkı yoksa, sizler için en güzel müziklerden oluşan bir liste oluşturuyoruz.
 • Fotoğraf ve Video Çekimi: Bu unutulmaz gününüzü ölümsüzleştirmek için organizasyon alanına geldiğiniz ilk andan itibaren profesyonel kameramanımız en güzel görüntülerinizi yakalayacak. Sevdiğinizin yüzünüzdeki şaşkınlık doğal takip fotoğraf çekimi ile fotoğraflanacak.
 • Size Özel Video Klip: Profesyonel kameramanlar ve yüksek çözünürlüklü kameralar ile kaydedilen eş adayınız ile birlikte en mutlu anlarınız, fonda en sevdiğiniz şarkı ile kurgu ve montajı yapılarak özel bir video klip haline getiriliyor. Yıllar sonra bile tekrar tekrar izleyeceğiniz bu harika video klibi size 20 gün içerisinde teslim ediyoruz.

Kuşadası’nda Evlenme Teklifi Organizasyon Senaryosu

Eş adayınıza Kuşadası sahilinde bir yürüyüş yapmayı teklif edin. Size özel olarak hazırladığımız alana fark ettirmeden getirin onu. Uzaktan organizasyon alanımızı görüp büyülenecek. Yavaş yavaş kırmızı halının ucuna doğru yürüdüğünüzde tüm bu hazırlıkların kendisi için olduğunu fark edecek. Sizin şarkınızın o güzel notaları denizin dalga seslerine karıştığında yüzünde oluşan ifadeyi belki de yıllarca unutamayacaksınız.

Beraber kırmızı halıda yürümeye başlayacaksınız. Diz çöktüğünüz ve o anlamlı soruyu sorduğunuz an yer volkanları ateşlenecek ve atmosferin coşkusunu artıracak. Etraftan sizi izleyen tanıdık ve yabancı herkesin alkışları birbirine karışacak. Mutluluğunuzu paylaşan tüm insanların gülümsemeleri ve alkışları eşliğinde şampanyanızı patlatacaksınız. En güzel müzikler eşliğinde sevdiğinizle dans edeceksiniz. Unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Tüm bu unutulmaz anları sizler için ölümsüzleştireceğiz. Siz sevdiğiniz ile yaşlanacağınız hayatınızın en güzel evresine adım atarken tekrar tekrar bu güne ait videoyu izleyebilecek, fotoğraflarınıza bakabileceksiniz.

İzmir Organizasyon sizlere bu özel gününüzü unutulmaz ve ölümsüz kılma ayrıcalığını yaşatıyor. Siz de bu ayrıcalığı yaşamak istersiniz mutlaka bizimle iletişime geçin.