Kumsalda Evlilik Teklifi Organizasyon

Kumsalda Evlilik Teklifi Organizasyon İzmir Organizasyon
Kumsalda Evlilik Teklifi Organizasyon

Ege’nin tüm sahilleri gezilmeye ve görülmeye değerdir. Romantik bir sürpriz evlilik teklifi organizasyonu için deniz kokan kumsallar, ilkbahar ve yaz mevsimlerinin vazgeçilmez paketlerinden biridir. Rüya gibi geçireceğiniz zamanlar için, kumsalları cennete dönüştürüyoruz. Keşfettiğimiz farklı plajları sizler için romantik bir şekilde süslüyoruz. Kırmızı halı, denizci fenerleri dekoru, yer volkanlarıyla size özel bir yürüyüş yolu oluşturuyoruz. Kumsalda evlilik teklifi organizasyonunda gazebo ve kargı süslemeyle desteklediğimiz alana, sevdiğiniz özel insanla baş başa içeceğinizi yudumlayacağınız  bir masa yerleştiriyoruz. Fotoğraf ve video çekimiyle bu anlarınızı ölümsüz kılıyoruz. Size özel romantik ambiyansta, bu güzel ve özel anın tadını çıkarıyorsunuz.

Kumsalda Evlilik Teklifi Organizasyon Senaryosu

Tercih ettiğiniz ya da bizim önerebileceğimiz plajlarımızda gün batımını yakalamak için öğle saatlerinde hazırlıklarımıza başlıyoruz. Sürpriz evlilik teklifi organizasyonunuz için, planladığımız saatten önce kırmızı halınız, denizci fenerleriniz, mumlar, kandil lambaları ve dekoratif taşlarla süslenen masanız, çiçeğiniz, şampanyanız, yer volkanlarınız, müziğiniz, evlilik teklifi pankartınız, plajda evlilik teklifi konsepti için özel süsleme dekorlarınız ve diğer tüm detaylar siz ve sevgiliniz için İzmir Organizasyon ekibimiz tarafından eksiksiz hazırlanıyor. Gün batımı yaklaşırken sizinle haberleşip hazırız onayını veriyoruz ve gelmenizi bekliyoruz. İzmir’in güzel plajı, karşınızda deniz ve denize ulaşana kadar size özel hazırlanmış dekorun içinde, müzik eşliğinde sevgilinizle yürümeye başladığınızda tüm detaylar, sevgilinizin heyecanı evlilik teklifi organizasyonu ekibimiz tarafından fotoğraf ve video ile kaydediliyor. Dalga sesleri eşliğinde unutulmaz bir gece geçirmeniz için profesyonel ekibimizle her daim yanınızdayız.Size de bu unutulmaz plajda evlilik teklifi organizasyonunun keyfini çıkarmak kalıyor.

Kumsalda Evlilik Teklifi Organizasyonu Paket İçeriği

 • Kırmızı Halı : Yürüyüş yolunu oluşturan kırmızı uzun halı, yolun bittiği plajın başladığı yerden itibaren, masanın bulunduğu yere kadar boylu boyunca serilir.
 • Denizci Fenerleri : Ahşap eskitme denizci fenerleri, içerisine kırmızı mumlar ya da kandil lambaları konularak yürüyüş yoluna 20 adet karşılıklı 2 sıra halinde yerleştirilir.
 • Yer Volkanları : Uzaktan kumanda ile ateşlenen 20 adet yer volkanı, organizasyon esnasında müzikle senkronize bir şekilde yakılır.
 • Masa ve Sandalye : Üzerinde atıştırmalıklar (çerez, cips, meyve, peynir tabağı ) şampanya, kadehler, şamdan, mum, dekoratif objeler ve çiçek buketinin bulunduğu masa yürüyüş yolunun sonunda sunulur.
 • Gazebo ya da Kargı : Yürüyüş yolunun sonunda bulunan masanızın etrafını çardak gibi çevreler, beyaz tüller ve perdelerle kaplanır.
 • Pankart : ‘Benimle Evlenir Misin’ yazılı dev pankart, organizasyonun başında, ekibimizden 2 kişi tarafından bistro masanın hemen arkasında size bakacak şekilde açılır.
 • Şampanya, Kadehler ve Atıştırmalıklar : Özel stickerlarla süslenmiş şampanyanız ve kadehleriniz  masanızın üzerinde servis edilir. Atıştırmalıklarınız cips ve çerezden oluşur. Meyve ve peynir tabağı hediyemizdir.
 • Uçan Balon : 10 adet kırmızı uçan balonlarınız, yürüyüş yolunun başında, güler yüzlü ekip arkadaşımız tarafından eş adayınıza sunulur.
 • Profesyonel Ses Sistemi, Müzik ve Jeneratör : Organizasyon boyunca size özel şarkı ya da şarkılar dizüstü bilgisayar yardımıyla çalınır, profesyonel ses sistemi ve jeneratör kullanılır. Jeneratör ve kabin plaj içerisinde konumlandırılır.
 • Özel Işıklar : Kumsalı size özel bir hale getirebilmek adına, spot ve led olmak üzere 2 farklı türde profesyonel ışık kullanıyoruz.
 • Fotoğraf Çekimi : Organizasyonun başından sonuna kadar özel anlarınız, doğal takip fotoğrafı şeklinde fotoğrafçımız tarafından kayda alınır.
 • Profesyonel Video Çekimi : Organizasyonun başından sonuna kadar özel anlarınız, profesyonel kameramanımız tarafından kayda alınır. Organizasyon sonrası size özel video klibiniz kurgulanıp montajlanarak hediye edilir.