Kordonda Evlenme Teklifi Organizasyonu
Kordonda Evlenme Teklifi Organizasyonu

Alsancak Vapur İskelesi’nin önünde hazırladığımız, kırmızı halı ve denizci fenerlerinin olduğu yürüyüş yolunun sonunda sizi şık çiçek buketiniz ve şampanyanızın olduğu bistro masa bekler. Vapurdan indiğinizde iskele önünde sizi ekibimiz hazır bir şekilde bekler ve kırmızı halının başına geldiğinizde, size özel şarkı çalar, organizasyon başlar, yer volkanlarıyla oluşturulan görsel şöleni arkadaki dev ‘Benimle Evlenir Misin’ pankartı devam ettirir. Profesyonel video ve fotoğraf çekimiyle organizasyon tamamlanır.    Kordonda evlenme teklifi organizasyonu, yaklaşık 15 dakika kadar süren, ancak enerjisi yüksek olan paketlerimizden biridir. Kordon seyircimiz, romantik evlilik teklifi organizasyonuna her zaman farklı yüzler ve alkışlarla hazırdır.

Kordonda Evlenme Teklifi Organizasyonu Paketi

Unutulmaz ve herkesi kıskandıracak bir evlilik teklifi organizasyonu yapmaya var mısınız? Sizin için düzenleyeceğimiz organizasyon ile çıtayı en yükseklere çıkaracak ve kız arkadaşınızın arkadaşları tarafından, örnek erkek arkadaş kategorisinde gösterileceksiniz.  Eş adayınız hiçbir şeyden şüphelenmeyecek. Ona tatlı bir sürpriz yapacak ve şaşkın yüz ifadesini keyifle izleyeceksiniz. Planladığınız herhangi bir gün ve saatte bu organizasyonu gerçekleştirebiliriz. Gün batımının muhteşem atmosferini yaşayabilmeniz için akşam saatlerini tercih etmenizi öneririz. Ayrıca akşam saatlerinde ateşlenen yer volkanları daha şahane bir görüntü elde edilmesine olanak sağlayacaktır.

Kordonda Evlenme Teklifi Organizasyonu Senaryosu

Sevdiğinizi her şeyden habersiz bir şekilde, kordonda bir gezintiye çıkarıyorsunuz. Belki beraber bir vapur gezintisi yapıyorsunuz. Onu, sizin için hazırlayacağımız alana, durumu belli etmeden getiriyorsunuz. Hazırlanmış organizasyon alanımızı gördüğünde, büyük bir şaşkınlık yaşayacak. Kırmızı halının önüne gelene kadar, hala bu organizasyon sizin için değilmiş gibi davranın. Sanki, neler olduğunu merak etmiş, izlemek istemişsiniz gibi onu organizasyon alanına getirin. Hatta belli bir süre organizasyonu beraber izleyin. Böylece, bu organizasyonun kendisi için hazırlandığını anlayınca şaşkınlığın dozu daha da artacak ve çok keyifli dakikalar geçireceksiniz. Daha sonra, bu anları hatırlayıp beraberce güleceksiniz. Organizasyon ekibimizle son ana kadar iletişim halinde olacaksınız. Hazırlıklar tamamlandığı anda sizinle haberleşeceğiz ve hazır olduğumuzu bildireceğiz. Ekibimizin sizi uzaktan görüp tanıyabilmesi için, eş adayınızla beraber birkaç fotoğrafınızı rica edeceğiz ve o gün giydiğiniz kıyafetleriniz hakkında bilgi isteyeceğiz.

Kırmızı halının başındayken ekibimiz kalp şeklinde uçan balon buketimizi size verecek. Kırmızı halının üzerinde yürümeye başladığınız andan itibaren, sevdiğinizle belki de defalarca dinleyip huzur bulduğunuz şarkı çalmaya başlayacak. Müzik, alkışlar, yanan yer volkanları eşliğinde yürüyeceksiniz. Halının sonunda  sizin için hazırlanmış, çiçek ve şampanya ile süslenmiş bir masa olacak. Tam arkasında da “Benimle evlenir misin?” yazılı bir pankart… Dizlerinizin üzerine çöküp “o” soruyu sorduğunuz anı, mutluluğunuzu paylaşacak insanlar etrafınızı saracak. Sizleri çılgınca alkışlayacaklar. Unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Size verdiğimiz balonlarımızı gökyüzüne salıp, yavaş yavaş süzülerek, gözden kayboluşlarını birbirinize sarılarak izleyeceksiniz. Kutlamaya değer bu mutlu olayı şampanya patlatarak kutlayacaksınız. Tüm bu anlarınız, organizasyonun başından sonuna kadar saniye saniye video kaydına alınacak ve fotoğraflarınız çekilecek. Daha sonra,  bütün bu görüntüler kurgulanıyor ve montajlandıktan sonra video klip olarak, size  teslim edilecek.

Kordonda Evlenme Teklifi Organizasyonu Paketi İçeriği

  • Özel dekor ve süsler: Kırmızı halının iki yanına özenle yerleştirilmiş denizci fenerleri, bu fenerlerin içine yerleştirilmiş mum veya kandil lambaları. Masanın üzerinde üretilmiş kalp şekilli süslemeler. Sevdiğinize özel olarak hazırlanmış bir buket çiçek.
  • Ses sistemi ile özel şarkınız ve jeneratör: Ses sistemimiz bir adet aktif kabin ve müzikten oluşur. Elektrik enerjisi, uzak bir köşeye kurulmuş jeneratör ile sağlanır.
  • Uzaktan kumanda ile ateşlenen yer volkanları: Yer volkanlarının iki çeşidi bulunuyor. Manuel olanlar el ile yakılıyor. Fakat biz özellikle uzaktan kumandalı olanı tercih ediyoruz. Yer volkanlarının ateşlenme anını sizin yürüyüşüne senkronize olarak ayarlayabiliyoruz. Uzaktan müdahele ile yakıldığı için video çekimi sırasında kamera açışına girerek oluşabilecek kötü görüntüye engel olmuş oluyoruz.
  • Bistro ve kırmızı halı: Çiftimizin el ele beraber yürüyebileceği bir kırmızı halı seriyoruz ve kırmızı halının ucuna lüks görünümlü streç örütlü bistro masamızı yerleştiriyoruz. Masamızı özel olarak süslüyoruz.
  • Uçan balon ve pankart: Çiftimizi kırmızı, kalpli uçan balonlarımız ile karşılıyoruz. “Benimle evlenir misin?” yazılı pankartımızı yürüyüş yolunun sonunda görünebilecek bir şekilde açıyoruz. Pankartımızın boyutları özel olarak tasarlanmıştır ve arkasında tutan kişiler hiçbir şekilde görünmezler, böylece kusursuz bir görüntü sağlanır.
  • Şampanya ve kadehler: Bistro masamızın üzerinde sizi bekleyen bir adet şampanya oluyor. Bu şampanya şişesinin üzerinde de “benimle evlenir misin?” yazılı sticker mevcut. Kadehler de masanın üzerine estetik bir şekilde yerleştiriliyor.
  • Fotoğraf çekimi: Özel, en son teknoloji ekipmanlar ile doğal takip fotoğrafları çekiyoruz. En özel anlarınızı yakalamaya gayret ediyoruz. Daha sonra bu fotoğrafları size teslim ediyoruz.
  • Profesyonel kamera kaydı: Bu iş için özel bir ekiple çalışıyoruz. Videoların istenen kaliteye ulaşması için özel bir çaba sarf ediyoruz. Organizasyonun en başından sonuna kadar her anınızı kaydediyoruz.
  • Size özel kurgu ve montajlanmış video klip: Organizasyon sırasında çektiğimiz görüntüleri kurgulayıp ve montajlayarak size özel bir video klip haline getiriyoruz; daha sonra size teslim ediyoruz.