Kokteyl organizasyonu, konuklarınıza ve davetlilerinize sunduğunuz çeşitli ikramlar, sunumlar ve hizmetler bütünüdür. İzmir Organizasyon firması da konuklarınız için şık bir kokteyl organizasyonları düzenliyor.

Kokteyl Organizasyonu Ne Tür Organizasyonlarda Tercih Edilmelidir?

Açılış organizasyonları, AVM etkinlikleri, firmaların kuruluş yıl dönümü etkinlikleri, temel atma töreni organizasyonları, özel gün ve hafta etkinlikleri gibi organizasyonlarda, firma, okul, kurum, kuruluşlar olarak kokteyl organizasyonları düzenleyebilirsiniz. Doğum günü organizasyonları gibi bireysel olarak düzenlediğiniz organizasyonlarınızda da bu organizasyon türüne başvurabilirsiniz.

Kokteyl Organizasyonu Alanında İzmir Organizasyon ve Çözümleri, Kokteyl Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Eğer bir kokteyl organizasyonu düzenlemeye karar verdiyseniz, özellikle bu alanda profesyonel bir organizasyon firmasından yardım almanız yararlı olacaktır. Bu alanda da uzun yılların tecrübesine sahip, yenilikçi ve farklı fikirlere sahip bir organizasyon firması olan İzmir Organizasyon, organizasyon rotanızı belirlemede sizlere yardımcı oluyor.

Öncelikle hedef kitlenizi ve davetli sayınızı belirlemelisiniz. Mekanın belirlenmesinden sonra da, İzmir Organizasyon’un organizasyon danışmanları konuklarınıza sunacağınız yiyecek ve içecek paketi menülerine karar vermiş olacaklar. Davetli sayısına göre hazırlanan, İzmir Organizasyon’un zengin içerikli kokteyl (catering ) menüleri sizin için hazır olacak.

Bütün organizasyonlarda olduğu gibi kokteyl organizasyonlarında da görsellik ve sunum İzmir Organizasyon için büyük önem arz ediyor. Konuklarınıza ikram edilen yiyeceklerin ve içeceklerin sunumu, özel porselen ekipmanlarla, hijyen kurallarına dikkat edilerek, görselliğe önem verilerek profesyonel ekip tarafından yapılıyor.

Kokteyl organizasyonları yalnızca ikramlarla sınırlı değil tabi. Lüks bistro masaların örtü ve çiçek süslemelerinden, trio grubu ve müzisyenlerin kokteyl organizasyonuna eşlik etmelerine, özenli ve şık giyimli servis elemanlarının titizlikle yaptığı servise kadar her şey İzmir Organizasyon’a ait olacak.

Kokteyl Organizasyonlarında Tercih Edebileceğiniz Alternatif İzmir Organizasyon Hizmetleri

Hitap ettiğiniz davetli kitlesinde çocukların varlığını unutmamak ve konukların tamamının da keyifli vakit geçirmeleri adına, organizasyon firmasının animasyon ve sahne hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Palyaço, tahta bacaklı adam, sihirbaz gösterileri, çizgi film karakterleri çocukların eğlenceli vakit geçirmeleri için alternatif olabilir.

Müzik grubu ve müzisyen temini, kokteyl organizasyonunuzda konuklarınız için şık bir seçim olacaktır.

İzmir Organizasyon firmasının kokteyl organizasyonu fikirleri ve kokteyl organizasyonu fiyatları ile ilgili fotoğraf ve video galerisi için www.izmirorganizasyon.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Catering ve Kokteyl Organizasyonlarında İzmir Organizasyon İmzası

İzmir Organizasyon, 2004 yılından bu yana, İzmir ve çevresi başta olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde organizasyon hizmetleri sunuyor. Organizasyon planlaması, organizasyon yönetimi, ekipman kiralama, ajans hizmeti, süsleme hizmetleri, havai fişek ve pyroteknik hizmetler ve catering hizmetleri gibi çeşitli alanlarda hizmet veriyor. Açılış organizasyonlarından doğum günü organizasyonlarına kadar birçok organizasyonda tercih edilen ve davetlerin vazgeçilmezi kokteyl organizasyonları ise, firmanın uzmanlık alanlarının başında geliyor.

Ulusal ve uluslararası şirketler, kamu kurum ve kuruluşları, küçük ve büyük ölçekli firmalar, Türkiye’nin tanınmış medya kuruluşları, organizasyon firmasının önemli referanslarını oluşturuyor. Her zaman gelişmeye ve yeniliğe açık olan İzmir Organizasyon, öncelikli olarak müşterilerinin istekleri doğrultusunda hareket etmeye gayret ediyor. Güzel geri dönüşler aldığı referansların da verdiği mutlulukla organizasyon dünyasındaki işlerine dört elle sarılıyorlar.

Yukarıda belirtmiş olunan hizmetleri, organizasyon firmasının www.izmirorganizasyon.com adresli web sitesinde de detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. İsterseniz İzmir Organizasyon müşteri temsilcilerine 0232 421 5000 numaralı telefondan ulaşıp, kokteyl organizasyonu fikirleri ve fiyatları için bilgi alabilirsiniz.