Kent Koleji Mezuniyeti Karaoke Partisi

Kent Koleji 8-A sınıfı öğrencileri mezuniyet partisi için karaoke yapmayı tercih ettiler.Lise yıllarına adım atmak için hazırlanan pırıl pırıl 16 öğrencinin katılımı ile gerçekleşen mezuniyet partisi renkli görüntülere sahne oldu.Bu mezuniyet partisi için tercih ettikleri mekan ise Buca Atlı Spor Kulübü idi.Sadece okul için ayrılmış olan mekanın genişliği ve ferahlığı mezuniyet organizasyonu için çok uygundu.İzmir Organizasyon tarafından organize edilen etkinlikte işinin uzmanı Dj arkadaşımız minik öğrenciler için çok büyük bir arşiv hazırladı.İngilizce ve Türkçe parçaların yer aldığı arşivden minikler istedikleri parçayı seçtiler.Birbirinden güzel şarkıları seslendiren küçük hanımlar ve küçük beyler gönüllerince eğlendiler.

Mezuniyet Partisi Konser Havasına Büründü

Eğlenceye başlamadan önce yemeklerini yiyip enerji depolayan gençler şarkıları söylemek için sabırsızlanıyorlardı. Karaoke partisinde ilk olarak mikrofonu eline alan küçük hanım Adele’in ‘When We Were Young’ adlı parçasını büyük bir ustalıkla seslendirirken sınıf arkadaşları ise hayranlıkla izledi. Daha sonrasında ise 3 öğrenci hep birlikte sahne alarak partiyi hareketlendirmeye başladılar.Mezuniyet organizasyonu devam ederken bütün sınıf bir araya gelip ingilizce şarkılar seslendirmeye başladılar.Karaoke partisinde neredeyse hiç türkçe şarkı seslendirilmemesi ise dikkatlerden kaçmadı.13-14 yaşlarındaki gençlerin akıcı olarak ve aksanlı bir şekilde ingilizce konuşmaları ise gerçekten bir gurur kaynağı tablosu oluşturuyor.

Mezuniyet Organizasyonu için Minikler Çok Özen Göstermiş

Mezuniyet Organizasyonu için hazırlanan öğrenciler görülmeye değer şekilde giyinmişlerdi.Minik hanımlar güzellikleriyle minik beyler ise yakışıklılıklarıyla bütün gözleri üzerlerine topladılar. Sahne performansı ve karaoke partisi devam ederken öğrencilerin anne ve babaları ise biraz daha geri planda kendileri için hazırlamış masalarda çocuklarını izleyip alkışladılar. İngilizce şarkılar seslendirmeye devam eden gençler eğlencenin doruklarına ulaşmışlardı. Clean Bandit ,Sean Paul ve Anne Marie’nin seslendirdiği ‘Rockabye’ adlı parçasını bütün öğrenciler aynı anda seslendirmeye başladılar.Mikrofon elden ele dolaştı ve mezuniyet organizasyonu konser tadında geçmeye devam ediyordu.

Mezuniyet Organizasyonu Saklambaçla Sona Erdi

Şarkılar söylenmeye devam ederken bir yandan da mezuniyet organizasyonu sona doğru yaklaşıyordu. Tüm akşam boyunca şarkı söyleyen miniklerin sesleri yorulmuştu. Mikrofonları birer birer bırakmaya başlayan öğrenciler saklambaç oynayama başladılar. Cıvıl cıvıl etrafta koşup eğlenmeye devam ettiler. Bir süre daha saklambaç oynadıktan sonra bu güzel mezuniyet partisi sona erdi.