Karşıyaka Yelken Kulübü Evlilik Teklifi Organizasyonu İzmir Organizasyon
Karşıyaka Yelken Kulübü Evlilik Teklifi Organizasyonu

Karşıyaka Yelken Kulübü Evlilik Teklifi Organizasyonu Ömer & Gülce Çifti

İzmir Organizasyon, bir evlenme teklifi organizasyonunu daha masalsı bir şekilde hazırladı. Bir çiftimiz daha gözlerinde mutluluk ile yanımızdan ayrıldılar. Yıllardır bu işin içinde olmamıza rağmen, her yaptığımız iş bizi aynı şekilde heyecanlandırır ve her bir organizasyon için aynı özen ve enerji ile çalışırız. Yine aynı pozitif enerjimiz ve heyecanımız ile Karşıyaka Yelken Kulübü evlilik teklifi organizasyonu için yola çıktık. Bu sefer yüzlerini güldürüp mutluluklarını paylaşacağımız çift; Ömer ve Gülce çiftiydi.

Karşıyaka Yelken Kulübü Evlilik Teklifi Organizasyonu Hazırlıklar

Hazırlıklarımız için organizasyondan birkaç saat önce Yelken Kulübü’nde yerimizi aldık. Enerjik bir şekilde hazırlıklarımıza başladık. Tüm hazırlıklarımızı titizlikle gerçekleştirdik. Çiftimiz çok şanslıydı. Hava mis gibiydi. İskele muazzamdı. Deniz sakin ve huzurluydu. Karşıyaka Yelken Kulübü doğal romantik ve huzurlu yüzünü gösteriyordu.

Biz de bu doğal romantik ortamı daha da güzelleştirmek için onu dekoratif bir şekilde süslemeye başladık. İskeleye boydan boya kırmızı halımızı serdik. Halının ucunda onları bekleyecek harika bir masa hazırladık. Üzerini çeşitli dekorlar ile renklendirdik. Masanın üst tarafına bir gazebo çadır yerleştirdik. Masanın görüntüsünü bu gazebo çadır tamamlıyordu ve muhteşem bir görsellik katıyordu. Atmosfer görülmeye değerdi.

Çiftimizin yürüyeceği yolu göz alıcı bir yürüyüş yolu haline getirmek için eskitilmiş denizci feneri dekorlarımızı halının iki yanına sağlı sollu yerleştirdik. Denizin sesi ve denizci fenerinin içine yerleştirdiğimiz kandil lambalarının titrek ışığı ile harika bir atmosfer yakalayacaktık. Çiftimiz bu yürüyüş yolunda yürürken kendilerini çok özel hissedeceklerdi.

Yürüyüş yolunun başlangıcını dekoratif cam fanuslar ile renklendirdik. Cam fanusların içine kırmızı taşlar yerleştirdik. Birkaç tanesini kandil lambaları ile ışıklandırdık. Bu dekorlarımızı iskelenin hemen başındaki banka yerleştirdik. Çiftimizi bu güzel ortam ile karşılamayı planladık. Onları bekleyen sadece bu güzel dekorlar değildi. Hemen bankın üst tarafına büyük çerçeveler içerisine çiftimizin en güzel fotoğraflarını yerleştirdik. Tam olarak onlara özel bir köşe yaratmış olduk.

Hazırlıklar bu kadarla sınırlı değildi. Sürpriz evlenme teklifinin en önemli unsuru teknemizdeydi sıra. Teknemizi kırmızı tüller, kalpli uçan balonlar ile süsledik. Teknenin içinde de dekoratif süslemeler kullandık. Çiftimiz için teknenin iç tarafındaki masamızı da süslemeler ve atıştırmalıklar ile donattık ve masanın üstüne yine çiftimizin fotoğraflarından serpiştirdik. Her şey hazırdı. Geriye sadece çiftimizi beklemek kalmıştı.

Masalsı Bir Evlilik Teklifi Organizasyonu

Tüm hazırlıklarımızı tamamlayıp yerlerimizi almıştık. En güzel görüntüleri yakalayabilmek için kameramanımız ve fotoğrafçımız yerlerini aldı. Çiftimiz geliyordu. Arabadan inip kırmızı halının başına geldikleri andan itibaren en güzel melodiler Yelken Kulübü’nde yükselmeye başladı. En güzel notalar eşliğinde kırmızı halıda yürümeye başladılar. Denizci fenerleri ile ışıklandırdığımız yürüyüş yolunu, uzaktan kumanda ile ateşlediğimiz yer volkanları daha da coşkuyla aydınlatıyordu. Çiftimiz masalarına ulaştılar. Tatlı bir sohbet eşliğinde onlar için hazırladığımız leziz yemeği yemeye başladılar. Birden müziğin sesi kesildi. Denizin ortasından bir müzik sesi duyulmaya başladı. Gülce Hanım müzik sesinin geldiği yöne doğru baktı ve işte o an gelmişti. Tekneyi gördüğünde şaşkınlıkla karışık mutluluğunu gizleyemedi. Sevdiği adam karşısında diz çöküp ona hayatının en önemli sorusunu yöneltiyordu. Sesinin yettiğince ” Eveeeeet” diye bağırdı.

Bu özel günü, muhteşem bir tekne gezintisi ile devam ettirdiler. İzmir’in mis gibi deniz havası, dalgaların huzur verici sesi eşliğinde gezintilerini yaptılar. Onlara eşlik eden ekip arkadaşımız güverteye yönlendirdi çiftimizi. Gökyüzünü izlemeye koyuldular. Gökyüzü ışıl ışıl oldu birden bire. Muhteşem bir havai fişek gösterisi ile bu anlamlı günü sonlandırdılar. Fotoğrafçımız ve kameramanımız her an yanlarındaydılar ve en güzel, en doğal fotoğraflarını ve görüntülerini yakaladılar.

Bir organizasyonu daha yüzlerde mutluluk, kalplerde huzur ile tamamlamış bulunuyoruz. Nice organizasyonlarda buluşmak dileği ile.

Ömer ve Gülce çiftine mutluluklar dileriz!