Nihayet o gün gelip çattı. Hayatınızı birleştirmek istediğiniz kişiye evlenme teklifi edeceksiniz. İlgilenmeniz gereken bir sürü detay ve evlenme teklifi organizasyonu ile ilgili soru işaretleriniz olacak. Süslemeler, atıştırmalıklar, şampanya, müzik, mekan, yemek, fotoğraf çekimi ve daha bir sürü şey. İşte tam burada İzmir Organizasyon firması ihtiyaç duyduğunuz bir çözüm ortağı.

İzmir Organizasyon 2004 yılından beri, evlilik teklifi organizasyonları, doğum günü organizasyonları, yıl dönümü organizasyonları ve çeşitli sürpriz organizasyonlar düzenleyen bir organizasyon firması. Başta İzmir ve çevresinde olmak üzere, Ege bölgesi ve tüm Türkiye’de profesyonel ekip ve ekipmanı, yaratıcı fikirleri ile evlenme teklifi organizasyonları gerçekleştiriyor. Son zamanlarda ise film seti sandığımız her yerde bolca duyuyoruz adını firmanın. AR-GE ekibiyle planladığı, konseptinin tamamen kendilerine ait olduğu evlilik teklifi organizasyonu paketleri var. Eş adayınızla ortak zevklerinize uygun, hayalinizdeki evlenme teklifi paketini İzmir Organizasyon’da bulabileceğinizden eminiz.

İzmir Organizasyon’un evlenme teklifi organizasyonları ile ilgili fotoğraf ve videolarına www.izmirorganizasyon.com sayfasından ulaşabilir, organizasyonlarla ilgili fikir edinebilirsiniz.

Kordon Evlenme Teklifi Organizasyonu Paketi

Kendinizi film setinde hissedeceğiniz bir organizasyon. Kırmızı halı, eskitilmiş denizci feneri dekorları, yer volkanları, dev ‘Benimle Evlenir Misin’ pankartı, bistro masa, şampanya veya alkolsüz içeceğiniz, çiçek buketi, uçan balonlar, fotoğraf ve profesyonel video çekimi. Senaryo ise şöyle; eş adayınızı küçük bir yürüyüşe çıkarıyorsunuz. Karşınıza kırmızı halıların, uçan balonların ve kameraların bulunduğu bir platform çıkıyor. Eş adayınız şaşkın ve meraklar içerisinde. Organizasyonu üzerine alınmıyor tabi. İşte hal tam da böyleyken, biraz daha tadını çıkarıp, beyaz yalanınızı devam ettirebilirsiniz. Daha sonra sevdiğiniz kişiyi ansızın kırmızı halıya doğru yönlendiriyorsunuz. İzmir Organizasyon ekibi, organizasyonu başlatıyor. Siz halıya yaklaştığınız anda sizin için özel olan o müzik çalmaya başlıyor. Eş adayınız kırmızı kalpli uçan balonlarla karşılanıyor. Kırmızı halıdan el ele yürümeye başladığınız anda, yer volkanları ihtişamlı bir şekilde yanıyor. Arkada ‘Benimle Evlenir Misin’ pankartı açılıyor. Diz çöküp evlenme teklifinizi yapıyorsunuz. Şampanyanızla kutlama yapıyor ve uçan balonlarınızı gökyüzüne bırakıyorsunuz. Tüm bu anları, İzmir Organizasyon’un prodüksiyon ekibi fotoğraf ve video çekimi ile kayıt altına alıyor.

Kordon evlenme teklifi organizasyonu paketi, İzmir Organizasyon’un en sık gerçekleştirdiği evlilik teklifi organizasyonlarından biri. Paketin ismini ‘Kordon Paketi’ olarak adlandırmışlar. Nedeni, organizasyonun gerçekleştiği mekanın İzmir’in Kordon boyu olması. En güzel yanlarından biri, halkın enerjisinin hazır olması. Herkes sizi ve eş adayınızı bekliyor coşkulu alkışlarıyla. Her biri tebessümle izliyor organizasyon boyunca sizi. Gençler umut doluyor, yaşlılar geçmişlerini yad ediyorlar. Bu kadar sık tercih edilince de İzmir Organizasyon önce İzmir’in çeşitli yerlerinde, daha sonra da tüm Türkiye’de bu paketi gerçekleştiriyor ekibiyle birlikte. Sizler de kendinizi film setinde gibi hissetmek istiyorsanız, bu paketi alternatifleriniz arasına alabilirsiniz.

Kumsalda / Plajda Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi

Doğanın içinde, baş başa ve romantik bir evlilik teklifi konsepti düşünüyorsanız, İzmir Organizasyon bu konuda da destek sunuyor size. Türkiye’nin çeşitli yerlerinde organizasyon firmasının keşfettiği bakir plajlarda, sizin için hazırlanmış kumsalda, sevdiğinizle baş başa romantik zamanlar geçiriyorsunuz. Kırmızı halı ve denizci fenerleriyle süslenmiş denize kadar uzanan upuzun bir yürüyüş yolu, beyaz tüllerle çevrili gazebo, cam fanus süslemeleri, kumsal konseptine uygun deniz kabukları ve istiridyelerle yapılan süslemeler, size özel olarak hazırlanmış bir masa ve atıştırmalıklarınız. Kırmızı halıdan yürürken yer volkanları, müzik ve uçan balonlar size eşlik ediyor. Dekoratif plaj konseptli yönlendirme tabelaları, ilk tanıştığınız, ilk buluştuğunuz tarihleri gösteriyor. Fotoğraf ve video çekimi organizasyon boyunca gerçekleşiyor. Dilerseniz havai fişek gösterisi ile bu anınıza renk katabiliyorsunuz. Rüya gibi bir organizasyon olan kumsalda evlenme teklifi organizasyonu paketi, kesinlikle ilk sıraya koymanız gereken seçeneklerden.

Sinemada Evlenme Teklifi Organizasyonu Paketi

Sinemaseverlerin çok seveceği bir evlenme teklifi paketi. Eş adayınızı, sinemaya götürüyorsunuz. Filmin ortasında birden sizin filminiz gösterime giriyor. Tüm sinemaseverler sizin filminizi izlemeye başlıyor. Kısa gösterimli bir filmin sonunda ‘Benimle Evlenir Misin’ yazısı beliriyor ekranda. Eş adayınızı beyaz perdenin önüne alıp, İzmir Organizasyon ekibi tarafından sunulan çiçek buketini veriyorsunuz. Diz çöküp evlenme teklifi ediyorsunuz. Tüm bu anlar İzmir Organizasyon prodüksiyon ekibi tarafından kayıt altına alınıyor. 2 adet fotoğrafçının ve kameramanın olduğu bu pakette, salona ilk girdiğiniz andan itibaren gizli çekimleriniz yapılıyor.

Sinemaseverlerin aynı zamanda sürpriz severlerin de hoşuna gidecek bir organizasyon olan sinema evlenme teklifi organizasyonu paketi için İzmir Organizasyon firmasıyla, planladığınız organizasyon gününden en az 3 gün önceden irtibata geçmeniz gerekiyor. Çünkü beyaz perdede oynatmak istediğiniz videoların kurgusu ve 4k formatına dönüştürülmesi için prodüksiyon ekibi bir ön hazırlık yapıyor. Sevdiğiniz kişiyi şaşırtmak istiyorsanız, sinema evlenme teklifi paketi tam da siz göre.

Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu Paketi

Teknede evlenme teklifi organizasyonu paketi, denizi seven çiftler için planlanmış. Çok sık tercih edilen ve gerçekleştirilen bir organizasyon. Organizasyon firması lüks yelkenli teknelerle ve lüks motor yatlarla çalışıyor. Nasıl bir teknede evlenme teklifi yapmak isteyeceğiniz sizin tercihinize bırakılıyor. Tekneye karar verdikten sonra, tekne sizin için romantik bir şekilde süsleniyor. Cips, çerez, meyve tabağı ve peynir tabağı gibi atıştırmalıklarla dolu bir masa hazırlanıyor. Müzik, fotoğraf çekimi, şampanya ve uçan balonlar gibi tüm detaylar yat evlilik teklifi paketinde mevcut. 1 saat kadar süren romantik bir tura çıkarılıyorsunuz. Kendinizi özel hissetmenizi sağlayan her şey firma ekibi tarafından düşünülüyor. Mavilere yolculuk isteyenlere, gün batımını denizde izlemek isteyen çiftlere öneriyoruz.

Restoranda Evlenme Teklifi Organizasyonu Paketi

Romantik ve şık bir yemek eşliğinde, restoranda size özel olarak ayrılan bir masa ve çevresinin romantik objelerle süslenmesi, uçan balonlar, gül yaprakları, kırmızı kalpler, fotoğraflarınız, müzik ve mumlar. Baş başa kutladığınız bir organizasyon. Fotoğraf ve video çekimi, anınızı ölümsüzleştirmek için size eşlik ediyor. Yemek servisiniz şık ve romantik bir sunumla yapılıyor. Restoranda evlenme teklifi organizasyonu paketi, kesinlikle alternatifleriniz arasına almanız gereken bir evlenme teklifi paketi.

Lunaparkta Evlilik Teklifi Organizasyonu

Çocukluğunu özleyen enerjik çiftlere özel olarak hazırlanan bu organizasyon paketi, Kordon paketinin lunaparkta gerçekleştirilmiş haline benziyor. Ancak bu pakette ekstra olan dönme dolaplarda yapılan bir organizasyon olması. Müzik, yer volkanı, kırmızı halı, pankart, çiçek buketi, fotoğraf ve video çekimi bu pakette de mevcut. Enerjisi çok yüksek, eğlenceli ve romantik bir evlilik teklifi paketi. Lunaparkta evlilik teklifi organizasyonu paketi, kıpır kıpır çiftlerimize çılgın bir evlilik teklifi paketi önerisi.

Evlenme Teklifi Organizasyonlarında İzmir Organizasyon Farkı

İzmir Organizasyon evlenme teklifi paketleri konusunda oldukça titiz ve detaylı çalışıyor. Profesyonelliğe ve kaliteye oldukça önem veren organizasyon firması, sektördeki başarısını, diğer organizasyon firmalarından farklı olarak, ekibinin bayanlardan oluşan bir ekip olmasına bağlıyor. Kadınların el becerisinin daha kuvvetli ve bakış açılarının daha geniş olduğunu düşünen bir firma İzmir Organizasyon. Özellikle evlenme teklifi organizasyonları için, organizasyonun baş kahramanlarının genelde kadın olduğunu düşünürsek, karşılarında muhatap oldukları organizasyon sorumlusunun kadın olması önemli detaylardan birini oluşturuyor. Bir cinsiyet ayrımcılığı değil elbette ama, kadınlara karşı olan pozitif ayrımcılığın iş hayatına en güzel yansıma şekli diyebiliriz.

Organizasyonlarda kaliteli ve profesyonel ekipmanların kullanılması, ekipmanların tamamının firmaya ait olması, son teknoloji teknik ekipmanların kullanılması, her biri alanında eğitilmiş ekip üyeleri ile çalışılması, İzmir Organizasyon’u alanında başarılı kılan diğer nedenlerden.

Yukarıda belirttiğimiz tüm evlenme teklifi paketlerine organizasyon firmasının www.izmirorganizasyon.com adresli web sitesinde detaylarıyla ulaşabilirsiniz. İsterseniz 0232 421 500 numaralı irtibat telefonlarından arayarak İzmir Organizasyon müşteri temsilcilerinden de bilgi alabilirsiniz.