Türkiye’nin Avrupa Birliği ile ortak yürüttüğü bir proje var : Siroma Projesi. Bu projede amaç Roman vatandaşların ekonomik ve sosyal olarak gelişmelerini sağlamak, sosyal yardım kurumlarını bu konuda desteklemek. Hem Roman vatandaşların hem de dezavantajlı durumda bulunan vatandaşların ekonomik ve sosyal hayattaki iyileştirmeleri açısından çok yararlı bir proje oldu. Projeyi hayata geçirmek adına, birçok ilde Roman festivali organizasyonu düzenlendi. Ege’den Akdeniz’e tüm sahil hattında organizasyonlar yapan ve gerçekleştirdiği organizasyonlarla adını çok sık duyduğumuz İzmir Organizasyon firması da, bu etkinlik için dolu dolu bir etkinlik takvimi hazırladı.

Roma Festivali Organizasyonu İçin 3 İlde İzmir Organizasyon

Roman festivali organizasyonu için, İzmir Organizasyon ekibi önce Edirne, İzmir ve ardından Mersin’deydi. Festival konser etkinlikleri, animasyonlar ve yiyecek içecek dağıtımlarıyla 3 ilde de devam etti.

İzmir Organizasyon Roman Festivali Organizasyonu Etkinlikleri

  • Konser Etkinlikleri : Roman vatandaşların çok sevdiği şarkıcı ve müzisyenler Roman festivali organizasyonu için sahne aldılar.
  • Sunucu Hizmeti : Rengarenk sunumu ve bitmeyen enerjisiyle Roman vatandaşlarla çok güzel bir enerji yakalayan İzmir Organizasyon sunucusu, organizasyonu yönetti.
  • Animasyon Hizmeti : Projenin amaçlarından biri de, Roman çocukların eğitici ve öğretici aktivitelerle sosyal hayata kazandırılmasıydı. İzmir Organizasyon’un profesyonel animasyon ekibi de, çocuklara yönelik hem eğitici öğretici hem de eğlendirici aktiviteler için bir etkinlik programı hazırladı. Her yaş gruba yönelik oyunlar, yarışmalar ve aktiviteler düzenlendi. Festival alanına yüz boyama atölyesi, sosis balon katlama atölyesi, tişört boyama atölyesi, kum boyama atölyesi, uçurtma yapım atölyesi gibi çeşitli atölyeler kuruldu. Her bir aktivitenin başında profesyonel ve tecrübeli en az 4’er tane animatör görevlendirildi. İzmir Organizasyon firmasının palyaçoları, kostümlü animatörleri, tahta bacaklı adamı ve sihirbazı, Roman festivali organizasyonuna eğlenceli animasyonlarıyla renk kattılar.
  • Nostaljik Satıcılar Hizmeti : Festivalde herkese patlamış mısır, pamuk şeker, kağıt helva, limonata, şerbet, macun, dondurma ve kahve dağıtımları yapıldı. Ancak bunların sunumu ve dağıtımı da animasyonlu bir kurguyla yapıldı. Her bir nostaljik hizmetin başında görevlendirilen animatörler yöresel kostümleriyle nostaljik satıcılar standlarının başlarına geçtiler.
  • Şişme Oyun Parkuru Hizmeti : Roman festivali organizasyonu için organizasyon alanında, hem yetişkinlere hem de çocuklara uygun şişme oyuncakların kurulumu yapıldı. Kuleli zıpzıp, renkli kaydırak, top havuzu, şut becerisi, çekme basket gibi şişme oyuncaklarda çocuklar festivalin tadını çıkardılar, enerji attılar. Yetişkinler içinse tırmanma dağı, rodeo, gladyatör, sumo güreşi gibi adrenalin dolu oyun parkurları kuruldu.

İzmir Organizasyon firması Edirne, İzmir ve Mersin’de gerçekleştirdiği Roman festivali organizasyonu için, başarılı bir etkinlik programıyla, profesyonel bir ekip görevlendirmiş oldu. 3 şehirde de ayrı ayrı düzenlenen festival organizasyonu, projenin hayata geçirilmesi ve duyurulması için etkili bir organizasyon oldu.

Festival organizasyonu fikirleri, festival organizasyonu fiyatları, festival organizasyonu hizmetleri ile ilgili bilgi almak için firmanın www.izmirorganizasyon.com adresli web sitesini ziyaret edebilir ya da 0232 421 5000 numaralı telefondan müşteri temsilcilerine ulaşıp bilgi alabilirsiniz.