İzmir Organizasyon Halloween Partisi - Cadılar Bayramı
İzmir Organizasyon Halloween Partisi

İzmir Organizasyon sınır tanımıyor. Yeniliklere ve ilginç fikirlere her zaman açığız. Yaratıcı bir ekiple beraber oldukça farklı çözümler sunuyoruz. Yaratıcılığınızı konuşturun! Siz hayal edin; biz gerçekleştirelim. Bizim lügatımızda “olmaz” diye bir kelime mevcut değil. Olmazı oldurmak, mümkün kılmak için her daim çalışıyoruz. Sürekli yeni fikirler üretip, kendimizi geliştiriyoruz. Son zamanların trendi, konseptli partiler yapmak. Bu konseptleri en doğru ve eğlenceli şekilde uygulamanıza yardımcı olabiliriz. Nitekim öyle de yapıyoruz. Ekim ayının bir numaralı konsepti halloween. Bu konsepti en iyi şekilde değerlendirdik ve muhteşem bir organizasyon gerçekleştirdik. Belki bilmyenleriniz vardır. Halloween nedir? Nasıl halloween konseptli parti yapılır? Önce bu sorularınızı bir açıklığa kavuşturalım. İzmir Organizasyon Halloween Partisi ile tanışın..

İzmir Organizasyon Halloween Partisi Konsepti

Halloween; türkçe adıyla cadılar bayramı. Hıristiyan kültüründe yer etmiş fakat son yıllarda ülkemizde de kutlamaya başlanmış bir çeşit bayram. Bu bayramın sembolü  gülen yüz şeklinde kazınmış balkabaklarıdır. Fakat bu konsepte bağlı kalmanız gerekmiyor; yaratıcılığınız konuştururarak, balkabaklarına  çok farklı figürler kazımanız mümkün.Günümüzde bayram mantığından çok bir popüler kültür aktivitesine dönüşmüş durumda. Normalde, batıda her yılın 31 Ekim tarihinde, yazın bitişini kışın başlangıcını kutlamaktır amaç. Fakat günümüzde bu geleneğe pek bağlı kalınmıyor. Amacına uygun olmasına bakılmadan, konsept olarak eğlenceli bulunup, uygulanıyor.

Halloween’in teması korku. Süslemeler, yiyecekler hep bu konsepte uygun olarak hazırlanıyor. Korku temalı makyajlar yapılıyor. Bugünün bir diğer olmazsa olmazı da köstümler.  Davetliler ve ev sahipleri kendi isteklerine ve zevklerine göre kostümlerini seçiyorlar. Kostüm seçiminde sınır yok. Yaratıcılığınıza kalmış. Kostümleri internet aracılığı ile temin edebildiğiniz gibi artık ülkemizde de bu konsept yayınlaştığı için, özel olarak kostüm satışı yapan mağazalar da bulmanız mümkün. Yeteneklerinize güveniyorsanız ve dikiş, nakışa yatkınlığınız da varsa kendi kostümlerinizi yapabilirsiniz.

Halloween Partisinde İzmir Organizasyon Farkı

Şimdi de size kendimizin düzenlediği halloween temalı organizasyonumuzdan bahsetmek isteriz. Temayı en iyi şekilde yansıtma amacını güttük. Süslemelerimizi özel olarak temaya uygun seçtik. Organizasyon alanına girişte korku temasını yansıtabilmek için bir tabut içinde iskelet yerleştirdik. Balon süslemelerimiz, ışıklandırmalarımız hep bu tema etrafında şekillendi. Yiyeceklerimiz, organizasyonu yaptığımız müşterimiz ile işbirliği yapılarak hazırlandı. Atıştırmalık ve aparetifler halloween temasına uygun olarak sunuldu.

Partinin başlangıcında partiye katılan herkesin yüzleri, özel yüz boyama setlerimiz ile halloween temasına uygun olarak boyandı. Ekibimiz de aynı zamanda bu makyajlar ile hizmet verdiler. Bütün ekip bu konsepte uygun şekilde makyajlar, kostümler ve maskeler ile çalıştılar.

Organizasyon alanına örümcek ağları, böcekler, kanlı örtüler,iskeletler, kuru kafalar yerleştirildi. Bugünün sembolü balkabaklarını da etrafa yerleştirmeyi ihmal etmedik.Davetlilerin eğlenceli zaman geçirmesi için oyun parkurları kuruldu. Yemek öncesi burada çeşitli oyunlar oynandı. Yarışmalar düzenlendi.Animasyon ekibimiz bu oyunları yönettiler.

Tüm ekibimiz temaya uygun olarak giyindiler. Yemek ve içecek servisini temaya uygun kostümleri ile gerçekleştirdiler. Davetliler, kendi seçtikleri kostümler ile partiye hazırlandılar. Davetliler arasında en iyi kostüm yarışması düzenledik ve en iyi köstümü seçtik.

Hiçbir detay atlanmadı. Müzik seçimilerinin de özel olarak temaya uygun olmasına dikkat ettik. Karaoke köşesi hazırlandı ve burada karaoke etkinliği yapıldı. Animatörümüz kendine has bir zombi dansı bile geliştirdi ve bu dansı hep beraber yaptık. Bu sayede eğlence had safhaya ulaştı.

Masa düzenimiz, seçtiğimiz örtüler her şey konsepti yansıtıyordu. Masaların üzerini kapatan çardaklarımz da aynı şekilde temaya uygun olarak şekillendirildi. Oyunlar ve yarışmalardan sonra karnı acıkan davetlilerimiz, karınlarını doyurmak için onlara özel hazırlanmış bu alana geçtiler. Davetliler yemeklerini yerken bile, eğlence hız kesmeden devam etti. Onların animasyonlar, şovlar ile keyifli dakikalar geçirmeleri sağlamaya özen gösterdik. Günü dolu dolu geçirmekti amacımız ve bunu sağlayabilmek için ekstra özen göstermeye dikkat ettik.

Ekibimiz tüm gün kayıttaydı. Partinin başından sonuna kadar fotoğraf ve video çekimleri devam etti. Bu görüntüleri daha sonra temaya uygun bi müzik ile renklendirerek, montajını yaparak müşterimize teslim ettik. Fotoğraf ve video çekimi en kaliteli ekipmanlar ile gerçekleştirildi.

Bu muhteşem günü sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız. İlgili fotoğraf ve videolarımızı mutlaka izleyin!