Havaların ısınması ve yaz mevsiminin gelmesiyle, konser etkinlikleri, festivaller, şenlik organizasyonları ve açık hava etkinlikleri dönemine nihayet geldik. İçimizi kıpır kıpır eden konser etkinlikleri için, organizasyon firmaları da büyük hazırlıklarına çoktan başladılar bile. İzmir başta olmak üzere, Ege Bölgesi’nde ve artık tüm Türkiye’de adını duyurmaya başlayan İzmir Organizasyon firması da konser etkinlikleri organizasyonu için hazırlıklarına başladı.

İzmir Organizasyon Firmasından Konser Etkinlikleri Organizasyonu Kapsamında Yararlanabileceğiniz Hizmetler

Kulis Hizmeti

Sanatçıların menajerleri tarafından, sanatçılar için özel olarak hazırlanan kulis listesi, İzmir Organizasyon firması tarafından titizlikle hazırlanıyor. Sanatçının kulis odasının dekorasyonu, yiyecek ve içeceklerin sunumları ve ikramları, kulis listesindeki malzeme tedariği gibi birçok hizmet firma tarafından veriliyor.

Catering Hizmeti ve Kokteyl Organizasyonu

Sanatçılar, menajerler, sanatçı dostları, prodüksiyon ekibi ve organizasyon görevlilerine özel olarak düzenlemek istediğiniz kokteyl organizasyonu ya da catering hizmeti ihtiyacınızı İzmir Organizasyon firmasından karşılayabiliyorsunuz. Bistro masa, catering ekipmanları, içecek şov barı, çay potları, kahve makineleri, mini buzdolabı, çeşitli ikramlıklar, yiyecekler, atıştırmalıklar, aperatifler, içecekler gibi aklınıza gelebilecek catering ile ilgili tüm hizmetleri firma profesyonel ve tecrübeli ekibiyle sizin ayağınıza kadar getiriyor. Konser öncesi veya sonrası düzenlemek istediğiniz kokteyl organizasyonunuzu firmanın organizasyon yöneticileri organize ediyor. Şık bir sunumla hazırlanan ikramlıklar, firmanın servis elemanları tarafından, özenle konuklarınıza servis ediliyor.

Ses, Sahne ve Işık Kiralama

Konser etkinlikleri organizasyonu için kullanılan profesyonel ses sistemi, sahne ve ışık kiralama hizmetlerini, organizasyon firmasından tedarik edebiliyorsunuz. Truss, ön truss kurulumu, lazer ışıkların kullanılması gibi birçok sahne ve konser etkinlikleri de İzmir Organizasyon firmasından yararlanabileceğiniz hizmetler arasında.

Ekipman Kiralama Hizmeti

Konser etkinliklerinde masa, sandalye, loca, çadır, gölgelik ve hatta şişme oyun parkuru gibi ekipmanlara ihtiyacınız olabilir. Tüm bu hizmetlerin nakliyesi dahil kurulum hizmetini de İzmir Organizasyon firması, kaliteli ekipmanlarıyla birlikte veriyor.

Havai Fişek ve Pyroteknik Hizmetler

Konserin coşkusunu artırmak, sanatçıların başarısını alkışlamak, konukları neşelendirmek ve onlara görsel bir şölen yaşatmak için havai fişek ve pyroteknik hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Alanında profesyonel ve tecrübeli olan ekibiyle, konser etkinliklerinizi havai fişek gösterisiyle şölene dönüştüren İzmir Organizasyon firması, gazlı konfeti atımı, lazer gösterisi, ışık şelalesi gibi hizmetler veriyor. Ayrıca firmanın sanatçıların sahneye çıktıkları anda seyircilerin coşkusunu artırmak için de uzaktan kumanda ile elektronik olarak ateşlenen yer volkanları hizmeti de var.

İzmir Organizasyon ve İzmir Arena Konserleri

Yaz sezonuna Teoman ve Duman konseri ile İzmir Arena’da hoş geldin diyen İzmirliler, çok keyifli bir konser etkinlikleri izleme şansına sahip oldu. İzmir Organizasyon firmasının başta kulis hizmeti olmak üzere, catering hizmeti ve ekipman kiralama hizmeti verdiği Teoman ve Duman konser etkinlikleri, firmanın organizasyon becerisini ve tecrübesini bir kez daha göstermiş oldu.

Konser etkinlikleri organizasyonu ile ilgili kulis hizmeti detayları, ekipman kiralama, catering fiyatları gibi konularda bilgi almak için firmanın www.izmirorganizasyon.com adresli web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca 0232 421 5000 numaralı telefondan da İzmir Organizasyon müşteri temsilcilerine ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.