Balon süsleme hizmeti, özellikle açılış organizasyonları olmak üzere bir çok alanda tercih ediliyor. Organizasyona dikkat çekmenin en güzel yollarından biri olan balon süsleme hizmeti alanında oldukça iddialı bir organizasyon firmsı var : İzmir Organizasyon.

2004 yılından bu yana İzmir ve çevresi başta olmak üzere tüm Türkiye’de hizmet veren bir organizasyon firması olan İzmir Organizasyon’un kurucusu Uğur Candan, müşteri memnuniyetinin her şeyden önce olduğunu, memnuniyet garantili hizmet anlayışını benimsediklerini içtenlikle belirtiyor.

İzmir Organizasyon ve Balon Süsleme Hizmeti

Balon süsleme hizmeti; açılış organizasyonu, doğum günü organizasyonu, evlilik yıl dönümü organizasyonu, sünnet organizasyonu, kurumsal organizasyonlar gibi birçok alanda tercih edilen bir süsleme organizasyonudur. Süsleme hizmetlerinin en çok bilineni ve tercih edilenidir.

Zincir balon süsleme, papatya balon süsleme, öbek balon süsleme, jumbo balon süsleme, folyo balon süsleme, uçan balon süsleme, harf balon süsleme, özel tasarım balon süsleme yöntemleri ile İzmir Organizasyon ekibinin desteğiyle organizasyonlarınıza renk katabilirsiniz.

Balon süsleme hizmeti organizasyonu alanında İzmir Organizasyon firması, balon süsleme hizmeti fiyatları ve balon süsleme fikirleri ile ilgili detayları www.izmirorganizasyon.com sayfasında paylaşıyor.

İzmir Organizasyon Uçan Balon Servisi Hizmeti

Uçan balon servisi hizmeti; sürpriz doğum günü organizasyonları ve evlilik yıl dönümü organizasyonlarında sık tercih edilen bir hizmettir.

Uçan balonlarla, sevdiğiniz kişiye, yakın arkadaşlarınıza ve ailenize güzel jestler yapmanız mümkün. Rengarenk uçan balonlarla yeni işini kutlamak için en yakın arkadaşınızı mutlu edebilirsiniz. Ya da organizasyon firmasının, üzerine yazı veya fotoğraf baskısı yaptığı balonlarla, sevdiğiniz kişiye ya da ailenize bir özür jesti yapabilirsiniz. Dilerseniz renkli kostümü ve sevimli makyajıyla İzmir Organizasyon’un sevimli palyaçosu, uçan balon servisini yapsın, isterseniz de sizin belirlediğiniz bir kostümle.

İzmir Organizasyon’un Sunduğu Ekstra Hizmetler

Organizasyonlarınızda tercih edebileceğiniz birçok hizmet İzmir Organizasyon bünyesinde mevcut.

 • Şişme Oyuncak Kiralama Hizmeti
 • İzmir Organizasyon’un kaliteli ve güvenli oyun parkurları ve teknik ekibiyle sağladığı hizmetlerden biri. Her yaş grubuna uygun şişme oyun parkuru seçenekleriyle, nakliye ve kurulum dahil kiralama hizmeti sunuyorlar.

 • Animasyon Hizmetleri
 • Palyaço temini, tahta bacaklı adam animasyonu, kostümlü animatörler, çizgi film ve masal kahramanları gibi birçok hizmet de, firmanın animasyon alanında iddialı olduğu hizmetlerden.

 • Nostaljik Satıcılar Hizmeti
 • Sokak satıcıları olarak da bilinen bu hizmet, birçok organizasyonda hayat kurtaracak, organizasyonunuzu farklı kılacak. Pamuk şeker dağıtımı, pop corn hizmeti, kahveci güzeli köşesi, kağıt helvacı, macuncu, şerbetçi, dondurmacı yöresel kostümleri ve kaliteli ekipmanlarla her yaş grubuna hizmet edecek.

 • Kına Organizasyonu
 • Ekipman kiralama (kına tahtı, kına malzemeleri), süsleme hizmetleri, profesyonel ses sistemi kiralama, DJ ve MC temini hizmetleri, müzisyen temini, nedime temini ve dans grubu temini hizmetleriyle, kına organizasyonunuz İzmir Organizasyon tarafından gerçekleştiriliyor.

 • Fotoğraf ve Video Çekimi
 • Organizasyon firması, son teknoloji ekipmanlar, eğitimli ve deneyimli fotoğrafçı ve kameramanlarla organizasyonlarınızı unutulmaz yapacaklarının garantisini veriyor.

 • Ekipman Kiralama Hizmeti
 • Organizasyonlarınızda gerekli olan A’dan Z’ye her türlü ekipmanı İzmir Organizasyon firmasından kiralayabilmeniz mümkün.

Yukarıdaki hizmetleri organizasyon firmasının www.izmirorganizasyon.com web sitesinde de detaylı bir şekilde inceleyebilir ya da isterseniz İzmir Organizasyon müşteri temsilcilerine 0232 421 50 00 numaralı telefonundan ulaşıp balon süsleme çeşitleri ve balon süsleme fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.