İzmir Arena Teoman Duman Konseri Coffee Break İkramları Etkinlikleri
İzmir Arena Teoman Duman Konseri Coffee Break İkramları Etkinlikleri

İzmir Arena’da hafta sonu düzenlenen Teoman ve Duman konseri etkinliği için bizler İzmir Organizasyon ekibi olarak yine sahalardaydık. Sanatçılar, menajerleri, müzisyenler ve yakın arkadaşları için hazırlanacak olan coffee break ikramları hizmetini, ekipman, sunum, koordinasyon  ve servis hizmeti ile birlikte bizler gerçekleştirdik.

Kulis İçin Coffe Break İkramları Hizmeti

Teoman için 1 adet, Duman ve ekibi için de toplamda 2 adet kulis oluşturuldu. Sanatçı menajerlerinden, tarafımıza gelen kulis listesi için özel olarak alışverişe çıkıldı. Sanatçıların kuliste talep ettikleri içecekler ve yiyecekler için uygun catering ekipmanları alındı. Ekipman alışverişinde, listede yer alan tüm ayrıntılar dikkate alınarak, özenle seçim yapıldı. Alkollü ve alkolsüz içecekler, çay, kahve, meyve çayı, bitki çayı titizlikle ve ekipmanlarına uygun bir şekilde görselliğe dikkat edilerek sunuldu. Soğuk içecekler mini buzdolabında hazır edildi. Çift katlı tabaklarda meyve, çerez ve cips gibi hızlı atıştırmalıklar servis edildi. Sanatçıların kullanacağı koltuk, kanepe, havlu, dekoratif abajurlar, ayna gibi catering dışı detayların da hazır olduğu kontrol edildikten sonra, kulis dışındaki coffee break ikramlarının kontrolüne geçildi.

Sanatçı Menajerleri ve Konukları İçin Coffee Break İkramları Hizmeti

Konser etkinliği öncesi, sanatçı dostları, prodüksiyon ekibi ve sanatçı menajerleri için atıştırmalık aperatifler, alkollü ve alkolsüz içecekler, sıcak ve soğuk soft içecekler hazırlandı. İçeceklerin sınırsız dağıtımı için bir şov bar masası kuruldu. Çay potları, kahve makineleri, punch kaseleri, soft ve gazlı içeceklerin yer aldığı şov bar masası cam ekipmanların da görsel ve şık sunumuyla oluşturuldu. Konuklar için alana yerleştirilen masalarda, meyve, çerez ve cipsler servis edildi. 3 adet servis elemanımız, şık kostümleriyle davetlilerin içecek servisleriyle yakınen ilgilendiler.

Prodüksiyon Ekibi İçin Coffee Break İkramları Hizmeti

Sahneye yakın olması  için çadır, masa ve sandalyeler ile prodüksiyon ekibi için özel bir alan oluşturuldu. İçecek ve aperatif yiyecek servisi bu alana da yapıldı.

Teoman ve Ardından Duman Sahnede!

İşimizin en güzel özelliklerine gecenin sonunda yine tanık oluyoruz. Görevimizi başarıyla icra etmenin, insanları memnun edebilmenin rahatlığıyla konserin eğlencesine kaptırıyoruz kendimizi ekip olarak. Önce Teoman sahne alıyor Arena konser alanında, ardından bitmeyen enerjisiyle Duman sahnede. Güzel, keyifli ve enerjik bir konser olan Teoman ve Duman konseri, yaz sezonuna güzel hazırladı biz İzmirlileri. Birbirinden güzel etkinliklerde ve organizasyonlarda görüşmek üzere.