Iskelede Evlenme Teklifi Organizasyonu İzmir Organizasyon
Iskelede Evlenme Teklifi Organizasyonu

Iskelede Evlenme Teklifi Organizasyon

Ekibimiz birbirinden güzel ve özel evlilik teklifi organizasyonları düzenlemeye devam ediyor. Çeşme’de seçkin bir otelin iskelesini en iyi şekilde değerlendirerek göz kamaştırıcı bir atmosfer yarattık. Iskelede evlenme teklifi organizasyon paketini oluşturduk

Çeşme’de seçkin bir otelin iskelesi, ekibimizin sihirli dokunuşları ile bambaşka bir görüntüye kavuştu. Burada kendileri için düzenlediğimiz evlilik teklifi organizasyonlarında unutulmaz anlar yaşayan çiftlerimiz, yüzlerinde oluşan tarifsiz mutluluk ile organizasyon alanımızdan ayrılıyorlar. Iskelede evlenme teklifi organizasyonu bizlerin de unutulmazları arasına girdi.

Iskelede Evlenme Teklifi Organizasyon İçeriği

Otelin iskelesini en güzel şekilde kullanabilmek için bir keşif yaptık. İskeleye giden yola göz kamaştırıcı bir yürüyüş yolu oluşturmak amacıyla kırmızı halımız serildi. Kırmızı halının iki yanına sağlı sollu belirli aralıklar nostaljik denizci feneri dekorlarımız yerleştirildi. Bu nostaljik havaya eşlik etmesi için içleri nilüfer çiçekleri ile süslenen cam fanuslarımız kumsalda yerlerini aldılar. Titrek ışıkları ile romantik bir hava yaratacak kandil lambalarımız denizci fenerlerinin içlerine yerleştirildi. Bu alana çiftlerimizin giriş yapacakları eskitilmiş bir kapı dekoru yerleştirildi ve bu kapı dekoru sarmaşık ve çiçekler ile süslendi.

İskelenin üzeri de kırmızı halı ve denizci feneri dekorları ile renklendirildi. Kırmızı halının sonunda bekleyen iştah açıcı atıştırmalıklarla bezenmiş masamız çardağın altında yerini aldı. Çardağın ön tarafı bembeyaz tüller ile süslenerek, led ışıklar ile muhteşem bir görsel oluşturuldu. Çiftimiz masada oturacağı zaman muhteşem deniz manzarasının yanında, kendilerine özel olarak hazırlanan balondan oluşturulmuş kalp şekilli dekoru da denizin üzerinde görecekti.

İskelede Evlenme Teklifi Organizasyon Senaryosu

Tüm ekip yerlerimizi alıyoruz. Kameramanımız kayda başlıyor. Çiftimiz, yolun başında görünüyorlar. Kırmızı halıya yaklaştıkları anda en güzel notalar Çeşme’de yükselmeye başlıyor. Halıda yürümeye başlarken günün prensesine ilk olarak çiçekten yapılmış bir taç ve bir buket çiçek hediye ediliyor. Yürüyüşlerine devam ederken geçecekleri kapının hemen önünde de kırmızı kalp şekilli balon buketimiz de hediye ediliyor.

El ele kapıdan geçiyor çiftimiz. Yer volkanları ateşleniyor birer birer. Sürprizler son hız devam ediyor. Çiftlerimiz kırmızı halıda yürümeye devam ederek kendilerine özel hazırlanan masaya doğru ilerliyorlar. Günün en önemli anına geliyor sıra. Evlilik teklifi yapmak üzere diz çökülüyor. Sonrasında kendilerine özel olarak süslenen masada koyu bir sohbete dalıyorlar. Bu güzel atmosferin büyüsüne kapılarak, fonda en güzel şarkılarla anın tadını çıkarıyorlar. Tüm bu güzel anları doğal takip fotoğrafları ve kamera kaydına alınarak ölümsüzleştiriliyor. Daha sonra çiftimize özel olarak kurgu ve montaj yapılarak bir video klip haline getiriliyor.