Inciraltı Evlenme Teklifi Organizasyonu
Inciraltı Evlenme Teklifi Organizasyon

Inciraltı evlenme teklifi organizasyon, kordon evlenme teklifi organizasyonuna paket içeriği olarak benzer. İnciraltı’nın mükemmel deniz manzarasında, sahil şeridinde gerçekleştirdiğimiz bir evlilik teklifi organizasyonudur.

Inciraltı Evlenme Teklifi Organizasyon Paket İçeriği

İnciraltı evlenme teklifi organizasyon paket içeriğinde kırmızı halı, 6 adet denizci feneri, 10 adet yer volkanı, ‘Benimle Evlenir Misin’ yazılı pankart, kırmızı streç örtülü bistro masa, kırmızı gül buketi, şampanya veya alkolsüz içecek, kadehler, uçan balonlar, jeneratör, müzik, ses sistemi, fotoğraf çekimi ve profesyonel video çekimi vardır. Tüm bunlar İnciraltı evlenme teklifi organizasyon paketinde mevcuttur. Dilerseniz, ek bir ücret karşılığında bu pakete palyaço ile hediye servisi, özel araç transferi, pasta ve ekstra dekor (cam fanus süsleme, ekstra çiçek buketi gibi) ekleyebilir, sizin isteğinize göre paketi değiştirebiliriz.

İnciraltı Evlenme Teklifi Organizasyon Senaryosu

İnciraltı sahil şeridinde eş adayınızla birlikte yürüyüşe çıkıyorsunuz. Kırmızı halıya doğru yürürken, kameraman ve fotoğrafçımız fotoğraf ve video çekimlerinizi yapıyor. Kırmızı halıya yaklaştığınızda ekip arkadaşlarımızdan biri kız arkadaşınıza kırmızı kalpli uçan balonları veriyor. Kırmızı halıya ayak bastığınız anda görsel şölen başlıyor. Uzaktan kumanda ile yer volkanları ateşleniyor. Sizin seçtiğiniz müzik fonda çalmaya başlıyor. ‘Benimle Evlenir Misin’ pankartı açılıyor. Siz bistro masanın önünde diz çöküp evlenme teklifinizi ediyorsunuz. Tüm bu anlar fotoğraf ve video çekimi ile kayıt altına alınıyor. Organizasyonun sonunda size, size özel olarak kurgulanmış ve montajlanmış video klip hediye ediyoruz.