Havuz Oyunları Temalı Doğum Günü Organizasyonu

Havuz oyunları içerikli aynı zamanda Catering hizmetinden oluşan doğum günü organizasyonu için ekibimizle birlikte tüm hazırlıklarımızı yapıp Seferihisar’a doğru yola çıktık. Havuzlu bir villanın bahçesine dekor kurduk. Catering hizmetimiz için mangal ve mangal ustası da bulundurmak istemişlerdi. Bahçenin çimleri üstüne miniklerimizin yemek yiyebileceği sıcaktan koruyacak büyük bir çadır altına yuvarlak büyük bir masa kurduk. Miniklerin aileleri içinse ayrı bir masa kuruldu. Ses sistemi ve Dj ise yine çimler üstüne bir çadır altında yerini almıştı. Bahçenin kamelyasında iste mangalı hazırlayacak olan mangal ustamızı yerleştirdik. Buz gibi limonatalar ve çeşitli sıcak-soğuk meşrubatlardan oluşan Showbar’ı ise havuzun hemen karşısına yerleştirdik.Havuza kurulan oyunlardan sonra ise geriye sadece minik Volkan’ın arkadaşlarını beklemek kalmıştı.

Minik Volkan’ın Doğum Günü Adeta Şenlik Havasında Başladı

Minik Volkan’ın arkadaşlarının yavaş yavaş gelmesiyle birlikte doğum günü organizasyon u başlamıştı. Eğlence ilk olarak sunucumuzun minikleri tanımasıyla başladı. Daha sonrasında ise havuz oyunları için takımlar oluşturuldu. Havuz oyunlarında her takımın kaptanları ve havuz içerisinde miniklere yardım etmek için ekibimizden iki görevli personel konulmuştu. Kalabalık ekibimiz ise miniklerin eğlencelerine ortak olmadan edemedi. Kocaman bir aile tadında bütün miniklerle birlikte eğleniyorduk. Kıyasıya başlayan yarışlarda miniklerin azimli hareketleri ise görülmeye değerdi. Yanlarında getirdikleri su tabancaları ise doğum günü organizasyonu nun vazgeçilmez oyuncakları olmuştu.

Her İki Takımın Eşit Puanlar Alması Miniklerin Üzülmesini Engellemişti.

Yarışların sonuna yaklaşırken bir yandan da miniklere enerji vermek adına kurabiyeler, tuzlu atıştırmalıklar ve meşrubatlar servis edildi. Enerji depolayan minikler yarışmalara kaldıkları yerden devam ettiler. Sona yaklaştığımızda ise her iki tamının da aldığı eşit puanlar sayesinde her iki takım da aynı anda şampiyonluk sevincini yaşadı. Ve böylelikle miniklerden üzülen de olmadı. Yarışların sonunda ise mangal ustası yiyecekleri hazırlamıştı. Çeşitli yiyeceklerle birlikte Catering hizmetimizi de gerçekleştirdik. Yemeklerini yiyen minikler henüz havuza doymamışlardı. Ellerindeki su tabancaları ile birlikte tekrardan kendilerini havuza atmışlardı. Doğum günü organizasyonu nda eğlence son sürat devam ederken bir yandan da minik Volkan’ın pastası hazırlanıyordu.

Doğum Günü Pastasını Görünce Minik Volkan Çok Mutlu Olmuştu

Minikler havuzdan çıkıp kurulandıktan sonra ise doğum günü pastası geldi. Minik Volkan tüm ailesi ve arkadaşları ile birlikte pastanın başına geçti, bir dilek tuttu ve mumlarını üfledi. Alkışlar eşliğinde tebriklerini ve hediyelerini kabul eden miniğimizin mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Bizlerde İzmir Organizasyon ekibi olarak minik Volkan’a nice sağlıklı ve huzurlu yaşlar diliyoruz.