Çocukluğumuzun 29 Ekim Cumhuriyet Bayramları, 23 Nisan Çocuk Bayramları, dini bayramları, yılbaşı geceleri…Her bir organizasyonda yapılan havai fişek gösterisi ve havai fişek atışını heyecanla izleyişimiz. Günümüzde organizasyon dünyasında, her geçen gün yeni trendlerin doğduğunu ve geliştiğini görüyoruz. Ancak değişmeyen bir şey var ki : Havai fişek gösterisi. Teknoloji ilerledikçe, teknikleri de gelişiyor elbette. Ama izlerken bizlere yaşattığı heyecan hep aynı, hiç değişmiyor. Organizasyonları renklendiriyor, zenginleştiriyor.

2004 yılından bu yana organizasyon sektöründe ilerleyen ve havai fişek hizmeti ve pyro teknik hizmet desteği veren İzmir Organizasyon firması, geçen sene 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda, İstanbul Sait Halim Paşa Yalısı’nda yaptığı havai fişek gösterisi ile adını organizasyon dünyasına duyurdu. Ege’de doğan firma, artık tüm bölgelerde biliniyor, tüm Türkiye’ye hizmet veriyor.

İzmir Organizasyon Sait Halim Paşa Yalısı’nda Görkemli Bir Havai Fişek Gösterisi Yaptı

Geçtiğimiz 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda, İstanbul Yeniköy’de Boğaz’ın yanında bulunan tarihi Sait Halim Paşa Yalısı’nda, Halikarnas Şirketler Grubu’nun düğün organizasyonu yapıldı. Acun Ilıcalı, Tarık Sezer orkestrası, Oktay Kaynarcalı gibi ünlü isimlerin katıldığı düğün organizasyonunda, havai fişek atışı ve pyro teknik hizmet desteği vermek üzere, İzmir Organizasyon ve ekibi de yola çıktı. Boğaz’da tekneden yapılan havai fişek atışında, 6 inçlik ve 8 inçlik gök bombaları kullanıldı. Yaklaşık 15 dakika süren havai fişek gösterisi, organizasyon firmasının çapraz efekt atışlarıyla, görsel bir şölen şeklinde son buldu. Firma ayrıca, uzaktan kumanda yöntemiyle ateşlenen yer volkanları ile de, düğün organizasyonunu taçlandırdı.

İzmir Organizasyon’un Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleştirdiği havai fişek gösterisini firmanın www.youtube.com/izmirorganizasyon kanalından izleyebilirsiniz.

Havai Fişek Hizmetleri ve Diğer Pyro Teknik Hizmetler

İzmir Organizasyon firması, havai fişek atışı ve pyro teknik alanında eğitimli ve tecrübeli bir ekiple çalışıyor. Her biri atış yeterliliği belgesi ve iznine sahip. Havai fişek atışı öncesi, mekan analizi, hava koşullarının etkileri, gibi ince detayları gözden geçiriyorlar. Bu alanda eğitimli, tecrübeli ve bilinçli bir ekip olması, firmayı diğer organizasyon firmalarından ayıran özelliklerden biri oluyor. Havai fişek gösterisi dışında, İzmir Organizasyon’dan destek alabileceğiniz diğer pyro teknik hizmetlerse şunlar:

  • Yer Volkanı Hizmeti : Düğün organizasyonları, sahne organizasyonları gibi birçok organizasyonda kullanılan soğuk ateş sistemleridir. Firma, özellikle uzaktan kumanda ile ateşlenen bir sistem kullanıyor. Üstelik kullandıkları volkanlar da kokusuz ve dumansız, çevreye zararlı hiçbir etkisi yok.
  • Gazlı Konfeti Atımı : Renkli konfeti kağıtlarının, basınçlı tüple çalışan bir mekanizmayla, istenilen gramajda ve istenilen mesafeye atılmasıyla yapılan bir etkinlik. Mezuniyet organizasyonları, şenlik organizasyonları, festival organizasyonları ve konser etkinlikleri için firmadan destek alabilirsiniz.
  • Lazer Gösterisi : Firma hem renkli hem de yeşil lazer gösterisi hizmeti veriyor. Konser etkinlikleri, festival organizasyonları, milli bayramlar gibi etkinliklerde, istediğiniz logoyu, yazıyı ya da mesajı yazdırmak için firma size destek oluyor.
  • Sis ve Duman Efekti : Gök bombalarının gök yüzünde patlatılarak sis ve duman efekti vermesi şeklinde gerçekleştiriliyor. Düğün organizasyonları, sünnet organizasyonları, şenlik organizasyonları ve sahne gösterileri gibi etkinliklerinizde görsel bir şölen için, firmanın sis ve duman efektinden yararlanabilirsiniz.
  • Işık Şelalesi : Yer volkanlarına benzeyen, elektronik ateşlemeyle yanan bir soğuk ateştir. Mezuniyet organizasyonları, festival etkinlikleri, bahar şenlikleri, sahne gösterileri gibi etkinliklerin ve organizasyonlarda tercih edebilirsiniz.

İzmir Organizasyon firması havai fişek hizmeti, havai fişek gösterisi fiyatları, pyro teknik hizmetler ve fiyatları ile ilgili bilgileri www.izmirorganizasyon.com adresli web sitesinde paylaşmış. Firmanın web sitesini ziyaret edebileceğiniz gibi, 0232 421 5000 numaralı telefondan da İzmir Organizasyon müşteri temsilcilerine ulaşıp, direkt olarak sorularınıza cevap alabilirsiniz.