Evlilik Teklifi Organizasyonu İnciraltı
Evlilik Teklifi Organizasyonu İnciraltı

Evlilik Teklifi Organizasyonu İnciraltı

İnciraltı’nda değerli eş adayı için bir evlilik teklifi organizasyonu gerçekleştirmek isteyen Gökhan bey işe ofisimizi arayarak başladı. Kendisini ofisimize davet ederek çeşitli görüntülerimizden ve videolarımızdan paylaşımlarda bulunduk. Daha sonrasında ise fikir alışverişi yaparak İnciraltı evlilik teklifi organizasyonu gerçekleştirmeye karar verdik. Bu güzel organizasyon için ‘Save the Date’ tarihi için ise 10 Haziran 2017 olacaktı. Gökhan bey’in heyecanı ise görülmeye değerdi.

Romantik İnciraltı Evlilik Teklifi Organizasyonu İçin Geri Sayım

İnciraltı Evlilik Teklifi Organizasyonu için geri sayım başlamıştı. İzmir organizasyon ekibi olarak evlilik teklifinin gerçekleştirileceği İnciraltı sahiline gidip kırmızı halı, bistro masa, şampanya ve kadehler, denizci fenerleri, yer volkanları, uçan balonlar, çiçek buketi, ‘Benimle Evlenir Misin ‘ yazılı pankartımız, ses sistemi, müzik, jeneratör ve profosyonel fotoğraf ve video çekimi içerikli evlilik teklifi organizasyonumuz için son hazırlıkları tamamlamaya başladık. Geriye sadece çiftimizi beklemek ve bu muhteşem heyecanı Tuğçe Hanım’ın gözlerinden seyir etmek kalmıştı.

Çiftimizin Mutluluğu Görülmeye Değerdi

Saatler 19:00′ gösterdiğinde çiftimiz İnciraltı sahil yolunda görünmüştü. Heyecanla uçan balonları hanımefendiye verip organizasyonunu başlatmak için bekliyorduk. Kırmızı halıya iyice yaklaşan çiftimizin en özel anı için son saniyelerdi. Uçan balonları hanımefendiye teslim ettiğimiz sırada ise Gökhan Bey’in seçmiş olduğu Kutsi ve Zara’nın seslendirmiş olduğu ‘Aşıklar şehri’ isimli parçayı başlattık. Bu sürpriz evlilik teklifi organizasyonu karşısında gözyaşlarına hakim olamayan Tuğçe Hanım’ın mutluluğu ise tarif edilemezdi. Etrafa toplanan kalabalık ise çiftimizin bu en özel anına ortak olup alkışlıyorlardı.

‘Benimle Evlenir Misin ?’

Kırmızı halının ortasına kadar ilerleyen çiftimiz bu güzel şarkı eşliğinde dans etmeye başladılar. Şarkının sonunda ise Gökhan Bey Tuğçe Hanımın önünde diz çöktü ve o sihirli sözleri söyledi. ‘Benimle Evlenir Misin ?’. Tuğçe Hanım ise kalabalığın alkışları ve ıslıkları eşliğinde Gökhan Bey’e evet diyerek en güzel cevabı vermişti. Daha sonrasında ise Gökhan Bey, Tuğçe Hanım için hazırladığımız gül buketini kendisine verdi ve profosyonel fotoğraf çekimi için Benimle Evlenir misin pankartımızın önünde en güzel görüntüleri vermeye başlamışlardı. Yepyeni bir hayatın ilk adımlarını atan bu güzel çiftimize biz de İzmir Organizasyon ekibi olarak bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.