Temalı parti organizasyonları, konsept doğum günü organizasyonları, ilginç evlenme teklifi organizasyonu ile gündeme gelen, çok konuşulan, ilginç projeleriyle her daim dikkatleri üzerine çeken bir organizasyon firması var. 13 yıldır İzmir ve çevresi başta olmak üzere, tüm Türkiye’de hizmet veriyor : İzmir Organizasyon.

İzmir Organizasyon Firmasında Yeni Fikirler Doğuyor

Teknoloji her geçen gün hızla gelişiyor. Sosyal medyayla birlikte de, uluslararası kültürleri tanıma fırsatı buluyoruz. Dünyadaki gelişmeleri, trendleri, kolaylıkla takip edebiliyoruz. İzmir Organizasyon ekibi de; sürekli olarak kendini yenileyen dinamik bir ruha sahip.

İzmir Organizasyon’da bir organizasyon kurgulanırken, her zaman bir öncekinden daha iyisine ve daha farklısına ulaşma çabası güdülüyor. Yeni organizasyonlar planlamak için, ekip sürekli bir araya gelerek toplantılar yapıyor. Beyin fırtınası odaklı olan bu proje toplantılarında amaç, yaratıcı ve yeni fikirleri İzmir Organizasyon havuzuna atmak.

İzmir Organizasyon’da Dünden Bugüne Evlenme Teklifi Organizasyonu

2004 yılında kurulan organizasyon firması, sürpriz evlilik teklifleri için bir paket oluşturmaya karar verdi. Herkes tarafından iyi bilinen Kordon Evlilik Teklifi Organizasyonu paketinin ortaya çıkışı bu yıllara dayanır. O zaman paket; kırmızı halı, şu anda kullanılan ile kıyaslandığında nispeten küçük sayılabilecek bir pankart, çakmak ile ateşlenen yer volkanları, cep telefonları ile çekilen fotoğraf ve video hizmeti ve gitaristten oluşuyordu. O yılların şartlarına ve koşullarına göre, küçümsenmeyecek hatta rakip firmaları da etkileyen bir organizasyon sayılabilirdi. Zaman geçtikçe, organizasyondaki her hizmet, yerini daha teknolojik, daha pratik ve daha şık yeni bir hizmetle değiştirdi. Şu an İzmir Organizasyon’un Kordon evlenme teklifi organizasyonu paketinde ise, öncekinden çok daha büyük boyutlarda ‘Benimle Evlenir Misin’ yazılı pankart yer alıyor. Böylece, pankart açıldığında, pankart bir fon oluşturuyor ve arkadaki kirli görüntüyü kapatıyor. Önceden çakmak ile ateşlenen yer volkanları, şu anda uzaktan kumandalı elektronik ateşleme sistemi ile ateşleniyor. O dönem, cep telefonu ile verilen fotoğraf ve video hizmeti yerini, son teknoloji profesyonel ekipmanlara bıraktı. Üstelik firmanın bir prodüksiyon ekibi de var. Önceden ham olarak verilen video görüntüleri, artık özel bir müzikle kurgulanarak montajlanıyor ve video klip olarak müşteriye teslim ediliyor. Gitaristle yapılan müzikse, yerini ses sistemine bıraktı.

Kordon evlenme teklifi organizasyonuna ek olarak, farklı paketler oluşturmak isteyen AR-GE ekibi, Kordon paketine alternatif olarak Kumsalda Evlenme Teklifi Organizasyonu paketini oluşturdu. Kordon evlenme teklifi paketine ek olarak çiftin oturup, romantik bir an yaşayabilecekleri bir masa ve sandalye ile oluşturulan bu plaj paketi de yıllar geçtikçe değişti ve yenilendi. Yürüyüş yolları, gazebo, yönlendirme tabelaları, denizci fenerleri, fanuslar, mumlar ve kumsal dekorlarıyla eşsiz bir organizasyona dönüştü. Önceden yalnızca içecek servisinin olduğu masada şu an peynir tabağı, meyve tabağı, kruditeler, cips ve çerez atıştırmalıkları gibi bir sürü aperatif sunuluyor. Üstelik ekip, plaj konseptini film setlerini aratmayacak kadar geliştirdi. Müşterilerin isteğine göre firma, havai fişek gösterisi, barkovizyon gösterisi, meşaleler, ateş varilleri, ekstra plaj dekorları ve yemek servisi hizmeti de veriyor.

Evlenme teklifi organizasyonlarına olan talep artınca, firma bu kez de Tekne Evlenme Teklifi Organizasyonu paketi oluşturuyor. İzmir marinada başlayan, lüks yelkenli teknelerle anlaşılan yatta evlenme teklifi organizasyonu da geliştirildi. Pasaport Çıkışlı Evlilik Teklifi Organizasyonu ve Yelken Kulübü Evlilik Teklifi Organizasyonu gibi çeşitli alternatif paketler oluşturuldu. Ortaya çıktığı günden bu yana, her bir sonraki organizasyonda kendini yenileyen paket de Yelken Kulübü Paketi Organizasyonu olmuştur. İzmir’e özel bir paket olarak ortaya çıkan bu organizasyon, Karşıyaka Yelken Kulübü’nde organizasyon yapma iznine sahip olan tek organizasyon firması. Yelken Kulübü’nün iskelesinde, adeta denizin ortasında bir evlenme teklifi organizasyonu. İlk zamanlarda masa, sandalye müzik, teknenin süslenmesi, pankart, fotoğraf ve video hizmetiyle yapılan bu organizasyonda, İzmir Organizasyon ekibi çok şık yenilikler yaptı. İskele beyaza boyandı ve boylu boyunca kırmızı halı serilerek upuzun bir yürüyüş yolu yapıldı. Yürüyüş yolunun kenarlarına denizci fenerleri, kandil lambaları konuldu. Yürüyüş yolunun ortasında denk gelen bir alana özel bir köşe yapıldı. Fanuslar, dekoratif taşlar, mumlar, kandil lambaları ve dekoratif çerçevelerle, çifte ait bir fotoğraf köşesi oluşturuldu. Masanın etrafı, bembeyaz tüllerle çevrili bir gazeboyla çevrelendi.

İzmir Organizasyon’un Alternatif Evlenme Teklifi Organizasyonu Projeleri

Tüm bu paketlere ek olarak, İzmir Organizasyon firmasında helikopterde evlenme teklifi organizasyonu, restoranda evlilik teklifi organizasyonu, otel odası süsleme paketi, lunaparkta evlenme teklifi organizasyonu, limuzinde evlenme teklifi organizasyonu ve sinemada evlilik teklifi organizasyonu geliştirildi. Helikopter Evlenme Teklifi Organizasyonu paketinde, artık yalnızca helikopter turu yapılmıyor. VIP araçla transferler, palyaço ile hediye servisi, şık bir restoranda Kordon paketi organizasyonu, restoranda yemek organizasyonu, restoranın süslenmesi, farklı açılardan görüntü alabilmek adına birden fazla fotoğraf ve kamera hizmeti, havai fişek gösterisi gibi organizasyon ve hizmetlerle müşterinin isteğine göre zenginleştiriliyor.

İzmir Organizasyon firmasında, evlilik teklifi organizasyonu sadece paketlerle sınırlı değil. Aynı zamanda çifte özel olarak planlanan ve kurgulanan evlilik teklifi projeleri var. Eğer var olan bir fikriniz varsa ve bunu hayata geçirmek için desteğe ihtiyacınız varsa, İzmir Organizasyon firması fikrinizi hayata geçiren özel proje ile gerçekleştirilen bir evlilik teklifi organizasyonu gerçekleştiriyor. Örneğin, firma farklı bir fikir isteyen müşterilerinden birine, şöyle bir evlilik teklifi projesi sundu : Müşteri evlilik teklifi yapmak istediği eş adayına ithafen farklı yerlerde videolar çekiyor. Firmanın prodüksiyon ekibi bu görüntüleri kurgulayıp montajlıyor. Organizasyon firması, çiftin her zaman gittikleri kafeyi kendi ekibiyle, kafe müşterisi süsü vererek kapatıyor. Tüm ekip ve kafe çalışanları evlenme teklifini yapacak kişinin maskesini takıyor. Nihayet organizasyonun baş kahramanı kafeye girdiğinde, herkesin yüzünde sevdiği kişiyi görüyor. Aslında organizasyonun devamı daha ilginç. Organizasyonun tamamını www.youtube.com/izmirorganizasyon kanalından bu projenin video klibini izleyebilirsiniz.

Firmanın özel projeler ile yaptığı evlilik teklifi organizasyonları yalnızca bu örnekle sınırlı değil. Flash mob, palyaço ile hediye servisi, melek kostümüyle yapılan hediye servisi, VIP araç transferleri ve oyuncuların kullanıldığı organizasyonlar, özel müzik gruplarının getirilmesi gibi çeşitli kurgularla ve çok güçlü bir ekiple çeşitli evlenme teklifleri organize ediyorlar. Dans grupları, animasyon ekibi, prodüksiyon ekibi, müzisyenler evlenme teklifi organizasyonlarınıza konuk olabiliyor.

Firma, www.evlilikteklifiorganizasyonu.com adresli web sitesinde, evlilik teklifi organizasyonları ile ilgili fotoğraflarını ve video kliplerini paylaşıyor. Firmanın evlenme teklifi organizasyonu paketlerinde yaptığı değişiklikleri paylaştığı fotoğraf, video ve blog yazılarıyla inceleyebilirsiniz.

İzmir Organizasyon Firmasının Sağladığı Diğer Hizmetler

  • Ses sistemi ve Işık Kiralama Hizmeti
  • Uçan Balon ve Hediye Servisi
  • Yemek Organizasyonu
  • Özel Araçla Transfer Hizmeti
  • Ekstra Fotoğraf ve Video Hizmeti ( drone çekimi gibi )
  • Konsepte Uygun Özel Süslemeler ( kumsalda yer minderleri, ateş varilleri, yönlendirme tabelaları )
  • Havai Fişek ve Pyroteknik Hizmetler ( havai fişek gösterisi, ışık şelaleleri, Roma kandilleri, meşaleler, ateş çemberi, lazer gösterisi )

İzmir Organizasyon firması, evlenme teklifi organizasyonları, evlenme teklifi organizasyonu fikirleri, evlilik teklifi organizasyonu fiyatları ile ilgili bilgileri www.izmirorganizasyon.com adresli web sitesinde paylaşıyor. Dilerseniz 0232 421 5000 numaralı telefondan firmanın müşteri temsilcilerine ulaşarak da, merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.