Giderek daha çok gelişen organizasyon sektöründe, organizasyon firmaları artış gösteriyor. Bu durumsa biz müşteriler için büyük avantaj sağlamış oldu. Önceleri, yalnızca büyük organizasyonlar (düğün organizasyonu, kına organizasyonu gibi ) için tercih ettiğimiz organizasyon firmaları, günümüzde her birimiz tarafından birçok organizasyon için tercih edilir oldu. Üstelik lüks bir ihtiyaç olmaktan da çıktı. Doğum günü organizasyonlarından, evlilik teklifi organizasyonlarına, baby shower organizasyonlarından doğum odası süsleme organizasyonlarına kadar her alanda destek alıyoruz organizasyon firmalarından. Sizlere doğru ve güvenilir bir organizasyon firmasını bulmada ve seçmede yardımcı olacağını umduğum bu yazıda, genç ama profesyonel bir firma olan İzmir Organizasyon firmasından bahsetmek isterim.

Genç Oluşumlu Ama Profesyonel Bir Organizasyon Firması : İzmir Organizasyon

2004 yılında İzmir’in Basmane semtinde küçük bir ofiste kurulan şirket, merkez ofisini sırasıyla Çankaya, Alsancak ve Konak ofislerine taşıdı. Giderek büyüyen ofis ve artan çalışan sayısıyla bugünkü halini aldı. Aslında buraya kadar, klasik bir büyüme hikayesi. Ama şirketi bugünkü başarısına getiren, firmanın kurucusu ve sahibi Uğur Candan’ın öğrencilik yıllarında edindiği meslek. Lisans eğitimini İzmir Ekonomi Üniversitesi Dış Ticaret A.D ve Yaşar Üniversitesi Pazarlama A.D bölümlerinde tamamlayan firma sahibi, lisans eğitimi boyunca animatör palyaçoluk yapar. Bir süre sonra animatör şefi olur ve animatör palyaçoların eğitimlerinden sorumlu olur. Çocuklarla animasyon yapmaktan ve animatör eğitimlerinden çok keyif alan firma sahibi, iş hayatına lisans eğitimini aldığı bölümlerle alakasız olan animasyon ve organizasyon alanında devam etmeye karar verir. Lisans eğitimi devam ederken, İzmir Basmane’de İzmir Organizasyon şirketini tek başına kurar.

Şirketin ilk kurulduğu dönemde, yalnızca 1 adet çalışanı olan firma sahibi, doğum günü organizasyonlarına animatör olarak kendisi gider. Bir süre devam eden bu durum, işlerin sayısı arttıkça ve alınan işler büyüdükçe değişmeye başlar. Şirketin çalışan eleman sayısı ve ekipmanı artar. Sadece kısmi zamanlı personel çalıştıran firma, artık tam zamanlı çalışanlarına sahip olur. Yıllar geçtikçe şirket büyümeye devam eder. Halen 20 adet tam zamanlı çalışanı, 500 adet kısmi zamanlı çalışanı, Konak’ta 3000 metrekarelik ofis ve depo alanı, 15 adet araç filosu, son teknoloji ve kaliteli ekipmanlarıyla tüm Türkiye’de hizmet veriyor.

Hangi Organizasyonlarda İzmir Organizasyon’dan Destek Alabilirsiniz?

  • Açılış Organizasyonu
  • Doğum Günü Organizasyonu
  • Evlenme Teklifi Organizasyonu
  • Düğün Organizasyonu
  • Kına Organizasyonu
  • Kokteyl Organizasyonu
  • Mezuniyet Organizasyonu
  • Temel Atma Töreni Organizasyonu
  • Şenlik Organizasyonu
  • AVM Etkinlikleri

İzmir Organizasyon firmasıyla ilgili detaylı bilgiye sahip olmak, gerçekleştirdiği organizasyonları incelemek isterseniz firmanın www.izmirorganizasyon.com adresli web sitesini ziyaret edebilir ya da 0232 420 5000 numaralı telefondan İzmir Organizasyon müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz.