Bir düğün organize etmek için; mekan seçimi, nikah şekeri tasarımı, konuklar için yiyecek ve içecek ikramları, müzik ve dans tercihi gibi bir sürü sorunla yüzleştiğinizi biliyorum. Bunlar içinde stresle çabalayıp dururken, bu eşsiz zamanın güzelliğini kaçırmayın derim. Tatlı telaşlar olarak kalmasını umduğunuzu, ancak düğün organizasyonu hazırlığının zorlu bir süreç olduğunu biliyorum elbette ki. Bunun için bırakın, profesyonel bir organizasyon firması, sizin zevklerinize ve tercihlerinize göre mükemmel bir düğün organizasyonu gerçekleştirsin.

Evlenecek olan çiftlerimize ve evlendirecek olan ebeveynlerimize naçizane önerilerim olsun istedim. Tam da hayalini kurduğumuz bir organizasyon şirketiyle tanıştım : İzmir Organizasyon. 2004 yılından bu yana aktif olarak hizmet veren, yaratıcı ve yenilikçi bir ekibe sahip, hayal ettiğinizi hayallerinizden daha öteye taşıyabilen bir organizasyon şirketi. Müşteri memnuniyeti garantisi veren nadir organizasyon firmalarından biri. Sektördeki en büyük özellikleri, imkansız olarak gördüğünüz hayallerinizi gerçekleştirmek. İnatçı, azimli ve dinamik bir ekip ruhuna sahipler.

Düğün Organizasyonumu Nasıl Planlamalıyım?

Romantik bir kır düğünü organizasyonu mu, ihtişamlı bir salon düğün organizasyonu mu, doğal ve mistik bir kumsal düğün organizasyonu mu? Öncelikle hangi ortamda kendinizi daha mutlu hayal ettiğinizi gözden geçirin. İzmir Organizasyon’un organizasyon danışmanları sizleri bu konuda yönlendirecekler. Davetli sayısına, organizasyon bütçesine ve ekstra istediğiniz hizmetlere karar verdikten sonra, İzmir Organizasyon düğün organizasyonunuzu A’dan Z’ye gerçekleştirecek. Size de bu anın tatlı telaşını yaşamak kalacak.

Düğün organizasyonu konseptine karar vermek konusunda zorlanıyorsanız, firmanın www.izmirorganizasyon.com sayfasından, düğün organizasyonu ile ilgili görselleri inceleyebilir, düğün organizasyonu detayları ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

İzmir Organizasyon Düğün Organizasyonu İçin Nasıl Hizmetler Sunabilir?

  • Havai Fişek ve Pyro Teknik Hizmetler : Düğün organizasyonunuzun ihtişamı için, öncelikli olarak ihtiyacınız olacak olan şey yer volkanları olmalı. İzmir Organizasyon pyro teknik hizmetler konusunda oldukça başarılı. Hem iç hem de dış mekanlar için özel olarak kullanılan yer volkanları, uzaktan ateşlemeli elektronik bir sistemle ateşleniyor. Havai fişek hizmeti konusunda da, atış izin belgelerine sahip, eğitimli ve tecrübeli bir ekibe sahipler.
  • Ekipman Kiralama : Masa kiralama, sandalye kiralama, bistro masa kiralama, profesyonel ses sistemi kiralama, sahne kiralama, ışık kiralama, catering ekipmanı kiralama, kırmızı halı kiralama, yürüyüş yolu kiralama, dekoratif objeler kiralama gibi hizmetleri firmadan temin edebilirsiniz.
  • Catering Hizmeti : Konuklarınıza ikram edeceğiniz yemek menüsü ya da kokteyl için atıştırmalık ve ikramları, hazırlanmasından sunumuna, servisinden dağıtımına kadar, catering alanında profesyonel olan İzmir Organizasyon ekibine bırakabilirsiniz. Ayrıca şık bir sunumu olan içecek şov bar kurulumuyla da düğün organizasyonunuza zarafet katacaklardır.
  • Müzik Hizmeti : Profesyonel DJ, bando ekibi, trio ekibi ya da fasıl grubu gibi seçeneklerle, firmanın sizler için sağladığı müzik organizasyonu, düğün organizasyonunuzu unutulmaz kılabilir.
  • Profesyonel Fotoğraf ve Video Çekimi : Unutulmaz anlarınızı mühürlemek için, İzmir Organizasyon’un tecrübeli fotoğrafçı ve kameramanlarından yardım alabilirsiniz. Peki ya düğün organizasyonunuzun profesyonel bir video klibine ne dersiniz? Firmanın birlikte çalıştığı profesyonel prodüksiyon ekibi, video görüntülerinizi özel bir kurgu montaj yoluyla size özel video klip haline getirecekler.
  • Süsleme Hizmetleri : Düğün organizasyonunuz için seçtiğiniz mekanın, organizasyon konseptine göre süslenmesi için, İzmir Organizasyon’un kadınlardan oluşan yaratıcı ekibi sizlere yardımcı olacaklar. Profesyonel tül ve çiçek süsleme, uygun dekoratif objelerin uygun yerlerde kullanılması, dilerseniz balon süsleme ( uçan balon, harf folyo balon, Jumbo balon gibi ), kürsü, kırmızı halı ve yürüyüş yolu gibi detaylarla, hayal ettiğiniz bir düğün mekanına sahip olacaksınız.

Yukarıda belirtilen hizmetleri, organizasyon firmasının www.izmirorganizasyon.com adresli web sitesinde de detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ya da isterseniz İzmir Organizasyon müşteri temsilcilerine 0232 421 5000 numaralı telefondan ulaşıp düğün organizasyonu fikirleri ve düğün organizasyonu fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.