Düğün Organizasyonu İzmir Organizasyonu
Düğün Organizasyonu

Düğün organizasyonu geniş kapsamlı etkinliklerden birdir. Düşünülmesi gereken çok fazla ayrıntı ve yapılması gereken çok iş vardır. Düğün açık havada mı kapalı havada mı yapılmalı, sandalye ve masa kiralamayı nasıl yapmalıyız, şamdan nasıl olmalı, çiçek kullanılmalı mı, ses ve ışık sistemi olmazsa ne olur, şık bir masa nasıl kurulacak, davetlilere kim hizmet verecek, düğün yemeği verilmeli mi gibi sonu gelmeyen birçok sorun vardır. Tek başınıza bunca sorunla uğraştığınızda en mutlu gününüz en yıpratıcı gününüze dönüşebilir.

İzmir Organizasyon olarak bütün bu ayrıntıları ele alarak sizin için kusursuz bir düğün organize ediyoruz. Çoğunluğu bayanlardan oluşan ekibiz düğün öncesinde sizin isteklerinizi göz önüne alarak bir düğün planı oluşturuyor. Aklınıza gelen ya da unuttuğunuz bütün ayrıntıları sizlerle paylaşarak istekleriniz doğrultusunda düzenlemeler yapıyor. Düğün tarihine kadar her şeyi hazırlayarak kendi düğününüzde hiçbir sorunla uğraşmanıza erek kalmadan gönlünüzce eğlenmenize imkan sunuyor.

Düğün organizasyonun kalem kalem planlanması ve organize edilmesi gerekir. Bu nedenle ekibimiz seçmiş olduğunuz düğün alanına giderek gözlem yapar. Mekandaki eksiklikleri çıkararak listeler. Örneğin kır düğünü yapmaya karar verdiniz ve seçmiş olduğunuz mekanda masa ve sandalye olmaya bilir. Ya da düğün gününüzde yağmur yağma olasılığı olabilir ve sizin tarihi erteleme imkanınız olmayabilir. Bu gibi durumlar için sadece üzeri kapalı düğüne yakışır şık çadırlar gerekebilir. Davetlilerin düğün alanına girdikleri andan itibaren bütün ayrıntılar düşünülür. Örneğin düğün alanının girişi ile mekanın kapısında uzun bir yol varsa o kısım yürüyüş yolu şeklinde süslenerek davetlilerin mekanın yolunu kolaylıkla bulması sağlanabilir. Mekânda ise masanın düzeninden şamdanların süslenmesine, tabakların şıklığından sahnenin düzenlenmesine kadar her şey gözden geçirilir.

Düğün yemekli olabildiği gibi sadece catering şeklinde de olabilmektedir. Belirlenen menüye uygun olarak deneyimli servis elemanlarımız düğünün sonuna kadar davetlilere hizmet vermektedir. Belirlenen menünün servis edilmesi, sunumun göze hitap etmesi, boşların toplanması, içeceklerin sunulması, kokteyl masasının düzeni gibi hizmetler sunmaktadırlar. Eğer düğününüzde çocuk sayısı fazla ise animatörlerimizden de yararlanabilirsiniz. Düğünün başından sonuna kadar çocuklarla palyaçolar, kostümlü karakterler ya da çizgi film karakterleri çocuklarla ilgilenmektedirler.

Sizler için daha birçok ayrıntıyı düşünen İzmir Organizasyon ekibi en özel gününüz en mutlu gününüz olarak kalması için bütün sorunları sizler için çözüme kavuşturmaktadır.