Hem yetişkin hem de çocuk doğum günü organizasyonu partilerinde, basında adını duyurmuş, yetenekli ve profesyonel bir organizasyon firması : İzmir Organizasyon. Firma, hayalinizdeki doğum günü partisini gerçekleştiriyor ve müşterilerine memnuniyet garantisi veriyor.

Özellikle çocuk doğum günü organizasyonları, birçok anne baba, ebeveyn tarafından son zamanlarda oldukça iddialı olarak gerçekleştiriliyor. Ebeveynler olarak çocuklarınızın mutluluğu için adeta yarış içinde olduğunuz doğum günü partinizi, güvenebileceğiniz bir organizasyon firması olan İzmir Organizasyon’a emanet edebilirsiniz.

Doğum Günü Organizasyonu ve İzmir Organizasyon’un İlginç Parti Önerileri

Çocuğunun doğum günü partisini, yalnızca pasta keserek kutlamak istemeyen sıra dışı ebeveynler için, İzmir Organizasyon firmasının yaratıcı önerileri var. Örneğin, sonbahar döneminde Ekim ayının sonuna denk gelen bir doğum günü organizasyonunu, cadılar bayramı (halloween) konseptinde yapabilirsiniz. Sıra dışı olan bu organizasyonda İzmir Organizasyon’un profesyonel animasyon ekibinden destek alabilirsiniz. Cadılar bayramı temalı makyaj ve kostümlerin kullanıldığı, parti alanındaki dekorasyonun temaya uygun olarak yapıldığı bu doğum günü partisi emin olun ki çok konuşulacak. İzmir Organizasyon’un cadılar bayramı temalı doğum günü partisi videosunu www.youtube.com/izmirorganizasyon kanalından izleyebilir, fikir edinebilirsiniz.

İzmir Organizasyon firması, doğum günü organizasyonları ile ilgili fotoğraf, video ve detayları da, www.izmirorganizasyon.com sayfasında ayrıntılı olarak paylaşmış.

Bahçe temalı bir doğum günü organizasyonu düzenlemek isterseniz, İzmir Organizasyon’un ‘survivor temalı doğum günü organizasyonu’ konseptinden faydalanabilirsiniz. Çocukların parti boyunca enerjilerini attıkları, fiziksel aktivitelerinin geliştiği, zeka ve akıl becerisi oyunlarını da içeren bu konsept, unutulmaz bir doğum günü aktivitesi olacak. İzmir Organizasyon’un ‘survivor temalı doğum günü organizasyonu’ videosunu izlemek, için firmanın www.youtube.com/izmirorganizasyon kanalını ziyaret edebilirsiniz.

İzmir Organizasyon Doğum Günü Organizasyonu İçin Ne Tür Hizmetler Sağlar?

  • Ekipman Kiralama : Catering ekipmanları kiralama, masa kiralama, sandalye kiralama, çocuk masa ve sandalye kiralama, ses sistemi kiralama hizmetleri.
  • Animasyon Hizmeti : Palyaço hizmeti, kostümlü karakter hizmeti, çizgi film maskotu hizmeti, sihirbaz gösterisi, jonglör göterisi, pinyata oyunu gibi.
  • Catering Hizmeti : Doğum günü organizasyonunda konuklarınıza sunmak istediğiniz yiyeceklerin sunumu, ikramı ve dağıtılması, barbekü ve mangal hizmeti, catering ekipmanlarının kiralanması hizmeti ve daha fazlası.
  • Şişme Oyuncak Kiralama Hizmeti : Kuleli zıpzıp, tırmanma dağı, canlı langırt, futbol, basketbol ve daha birçok şişme oyuncağın kiralanması, nakliyesi ve kurulum hizmeti, firma tarafından sağlanmaktadır.

Yukarıda belirtilen hizmetleri, organizasyon firmasının www.izmirorganizasyon.com adresli web sitesinde de detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ya da isterseniz İzmir Organizasyon müşteri temsilcilerine 0232 421 5000 numaralı telefondan ulaşıp, doğum günü organizasyonu fikirleri ve doğum günü organizasyonu fiyatları için bilgi alabilirsiniz.