Didim Türk Gecesi Konseptli Doğum Günü Organizasyonu İzmir Organizasyon
Didim Türk Gecesi Konseptli Doğum Günü Organizasyonu

Didim Türk Gecesi Konseptli Doğum Günü Organizasyonu

Buram buram Türk kültürünü yansıtan bir atmosferin hakim olduğu oldukça farklı ve eğlenceli konsepte sahip bir doğum günü organizasyonu için Didim’deydik bu defa. Her bir köşesinde farklı bir etnik hava taşıyan bu mekan görülmeye değerdi. Didim Türk gecesi konseptli doğum günü organizasyonu, tüm misafirlerin oldukça kaliteli vakit geçirdiği bir organizasyon oldu.

Öncelikle mekan seçimi konsepte çok uygundu. Eski Türk evlerinin o nostaljik havasını yansıtacak, tamamen etrafı ağaçlar ve doğanın mis gibi kokusu ile çevrili bir taş ev seçilmişti bu doğum günü organizasyonu için. Kutlamanın yapılacağı alana girişe rengarenk tüller ile bir kapı takı görünümü verildi. Bu özel gece için Türk kültürünü yansıtacak nostaljik sokak satıcıları konsepti çok doğru bir karardı. Misafirleri hemen girişte nostaljik sokak satıcılarımızdan, macuncu ve şerbetçi karşıladı.

İçeride ise bu nostaljik hava varlığını sürdürmekteydi. Oturma alanları etnik desenler taşıyan kumaşlar ile kaplanmış şark köşesi görünümünü veren koltuklar ile düzenlendi. Tabii ki her bir oturma alanının baş köşesinde yerini alan nargileler olmazsa olmazıydı bu organizasyonun. Çeşitli detaylar ile bu konsept daha da canlandırıldı. Ağaçlara asılan nazar boncukları ufak ama oldukça gösterişli bir detay oluşturdular.

Orta alanda yerlerini alan bar köşesi hemen yanında gün boyu Türk ezgileri ile mekanı şenlendiren DJ organizasyona renk katarken; bir diğer köşede nostaljik sokak satıcı konseptine eşlik eden kahveci güzeli köşesi de oldukça sevilen bir detay oldu geceye dair.

Didim Türk Gecesi Konseptli Doğum Günü Organizasyonu Nostaljik Esintiler

Bu güzel mekanın her bir köşesi çok özel detaylar ile süslendi ve tüm ekip yerlerini alıp konukları beklemeye koyuldular. Birbirinden keyifli ezgiler mekanda dolup taşıyordu. Girişte yerini alan bando ekibi birazdan mekana gelecek konukları karşılamak için en güzel melodiler ile hazırlık yapıyorlardı.

Bu gecenin bir diğer önemli ayrıntısı, Türk kültürüne aşık dünyanın birçok başka ülkesine mensup konukların katılacağı bir gece olmasıydı. Yavaş yavaş organizasyon alanına doğru gelmeye başladı konuklar. Onları kapıda Osmanlı şerbeti ve macunu karşılıyordu. Türk kültürüne ait bu lezzetli tatlardan nasibini alan misafirler, birer birer yerlerini alıp tatlı bir sohbete koyuldular.

Kahveci köşesindeki kızlarımız, çikolata, gül suyu ve tabii ki bol köpüklü o güzel türk kahvesi ikramları ile konukların arasında raks etmeye başladılar. Yabancılar tarafından en çok sevilen detaydı türk kahvesi ikramımız.

Didim Türk Gecesi

Didim Türk gecesi konseptli doğum günü organizasyonu, sürprizleri ile tam gaz devam ediyordu. Konuklar yemek yemek için yan taraftaki onlara özel hazırlanmış alana geçtiler. İşte şimdi gösteri zamanıydı. Türk kültürünün olmazsa olmazlarından dansöz sahnede yerini aldı. Konuklar, adeta eğlenceye doydular. Dansöz gösterisinin hemen ardından zenne sahnedeydi. Kahkahalar mekanı doldurdu.

Eğlenceli ve bir o kadar hareketli müzikler ile çılgınca dans edilerek gün sonlandırıldı. Türk kültürünün her bir detayının en ince ayrıntısına kadar yaşatıldığı bir doğum günü organizasyonu ile günü sonlandırdık. Konuklarımız oldukça memnun bir şekilde ayrıldılar mekandan birer birer.