Çeşme Pırlanta Plajı Evlilik Teklifi Organizasyonu
Çeşme Pırlanta Plajı Evlilik Teklifi Organizasyonu

Çeşme Pırlanta Plajı Evlilik Teklifi Organizasyonu

Hayatının geri kalanını çok değer verdiği kız arkadaşı Nükhet Hanım’la geçirmek isteyen Vahit Bey sürpriz bir evlilik teklifi organizasyonu yapmak için İzmir Organizasyon ekibinin yani bizleirn kapısını çalmıştı. Bu en özel anı en güzel şekilde gerçekleştirmek için sabırsızlanmıştık bile. Arşivimizde kayıtlı olan evlilik teklifi organizasyon görünütlerimizden fikir edinebilmek adına Vahit Bey ile birlikte planlamaya koyulmuştuk. Görüşmelerimiz sonunda ise kararımızı Çeşme’de gözlerden uzak ve temiz sahili ile Pırlanta Plaj’ı olarak belirledik.

Sürpriz Evlilik Teklifi İçin Çalışmaya Başladık

Organizasyon saatinden saatler önce ekibimizle birlikte Pırlanta Plaj’ında evlilik teklifi organizasyonu için sahili hazırlamaya başladık. Kargıların altında çiftimiz için şarap, şampanya, peynir tabağı, çerez ve atıştırmalıklardan oluşan romantik bir masa kurduk. Kırmızı halı ve denizci fenerleri ise bu güzel plajı daha da güzelleştirmişti. Yönlendirme tabelalarını ise kumlara saplayıp üzerlerine çiftimizin isimlerini, tarihi ve plajın adını yazdık. En ince detaylarına kadar her şeyi hazırladıktan sonra ise hiç birşeyden haberi olmayan,  normal bir akşam yemeğine gideceğini zanneden Nükhet Hanım’ı ve heyecanla sürpriz evlilik teklifi organizasyonu yapacak olan Vahit Bey’i beklemeye başladık.

 Beyazlar İçinde Gelen Nükhet Hanım Gözlerine İnanamadı

Kırmızı uçan balonlarımızı Nükhet Hanım’a teslim etmek üzere sahil yolunda çiftimizi beklemeye başladık. Arabayla organizasyon alanına gelen çiftimiz için en güzel anlar başlamıştı bile.Sanki içine doğmuş gibi bu özel gün için beyazlar giyinmiş olan Nükhet Hanım’ın heyecanı, şaşkınlığı, mutluluğu görülmeye değerdi. Uçan balonları kendisine teslim ettikten sonra çiftimiz kırmızı halıda yürümeye başladılar. Profosyonel video ve fotoğraf çekimi ise çiftimiz daha gelmeden başlamıştı. Arabadan indikleri ilk andan itibaren ise çiftimizin mutluluk görüntüleri alınmaya devam etti. Güzel bir dansın ardından ise Vahit Bey, Nükhet Hanım’ın önünde diz çökerek evlilik teklifini gerçekleştirdi. Evet cevabının ardından ise çiftimiz kendileri için hazırlanan romantik masaya geçerek bu nadide plajda deniz kenarında martı sesleri eşliğinde baş başa çok özel dakikalar geçirmeye başlamışlardı.

Çiftimize Bir Ömür Boyu Mutluluklar Diliyoruz

Gelecekleri için ilk planlamaları bu özel masada konuşan çiftimiz organizasyonun sonuna gelmişlerdi. Masadan ayrılırken elele tutuşup kırmızı halıdan yürümeye başlayan çiftimizden son görüntülerini alıyorduk. Bundan sonra birlikte yeni bir hayata ilk adımlarını atan çiftimize İzmir Organizasyon ekibi olarak bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.