Çeşme Evlenme Teklifi Organizasyon İzmir Organizasyon
Çeşme Evlenme Teklifi Organizasyon

Ege sahillerinin tatlı esintisi eşliğinde, sevdiğiniz ile hayatınızın en önemli anlarını paylaşmaya ne dersiniz? Çeşme marinada bir gezintiye çıkıp yolun sonunda onu sürpriz evlilik teklifi organizasyonu ile şaşırtabilirsiniz. Sürpriz evlilik teklifinizin sonrasında o heyecan ve mutluluğu bir tekne gezintisi ile tamamlayacaksanız. Bütün bunlar, Çeşme evlenme teklifi organizasyon ile mümkün olacak.

Çeşme Evlenme Teklifi Organizasyon İçeriği

Çeşme evlenme teklifi organizasyon paket içeriği; tamamen sizler için düşünülmüş güzel ayrıntılardan oluşan bir evlilik teklifi organizasyonu paketidir. Sevdiğiniz kişi ile gezintiye çıkacağınız tekne, kırmızı tüller ve kalpli balonlar ile dekoratif bir şekilde süsleniyor. Tekneye ulaşacağınız marinaya kırmızı halı seriliyor. Etrafı nostaljik denizci feneri dekorları ile canlandırılıyor. Yer volkanları teklif anınız için daha heyecanlı bir atmosfer yaratıyor. Teknede açılacak “Benimle Evlenir misin?” pankartı sevdiğinize güzel ve şaşırtıcı bir sürpriz yapmanızı sağlıyor. Sevdiğinize hediye edeceğimiz kalpli uçan balon buketi, yüzünü güldürecek. Ayrıca teknede sizi bekleyen atıştırmalık, meyve ve çerezler ile donatılmış bir masa olacak. Şampanyanız eşliğinde harika bir tekne gezintisi yapacaksınız ve her anınız fotoğraflanıp video kaydına alınacak. Görüntülerinizden elde edilen ve fonunda sizin seçtiğiniz bir şarkı ile size özel bir evlilik teklifi videosu hazırlayacağız.

Çeşme Evlenme Teklifi Organizasyon Senaryosu

Bu paket için iki farklı senaryomuz bulunmaktadır. Birinci senaryoda, siz sevdiğiniz ile marinaya geliyorsunuz. Marinada size özel hazırladığımız alana sevdiğiniz kişi ile oturuyorsunuz. Sizin için süslediğimiz tekneden yükselen güzel melodileri duyuyorsunuz. Kocaman bir “Benimle Evlenir misin?”pankartı açılıyor ve sizlere doğru yaklaşıyoruz. Sevdiğiniz kişi bu tatlı sürprizin kendisi için olduğunu anladığı anda, yüzünde oluşan o güzel ifadeyi yıllarca unutamayacaksınız. Evlilik teklifinizi yapıyorsunuz ve sevdiğinizle beraber Ege’nin maviliklerinde güzel bir yolculuğa çıkıyorsunuz.

Çeşme Marina çıkışlı teknede evlilik teklifi organizasyonu paketinin diğer versiyonunda ise, siz süslenmiş ve organizasyona hazır hale getirilmiş tekne ile açılıyorsunuz. Daha sonra bir zodyak bot ile sevdiğinizi iskeleden almaya gidiyorsunuz. O merak içinde nereye gideceğinizi düşünürken karşısında lüks yelkenli teknemizi ve “Benimle Evlenir misin?” pankartımızı görüyor. Beraber tekneye biniyorsunuz ve tekrar o anlamlı soruyu soruyorsunuz. Mutlu anlarınıza şampanyanız eşlik ediyor. Yaklaşık bir saat süren bir tekne gezintisi sonrası marinaya geri bırakılıyorsunuz ve organizasyonumuz burada sona eriyor.

Çeşme Marina Çıkışlı Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu Videolar