Türkçeye ‘Cadılar Bayramı’ olarak çevrilmiş olan, halk arasında korku temalı parti olarak bilinen Halloween partisi, genellikle Batı dünyası ülkelerinde Ekim ayının sonunda kutlanılan eğlenceli bir parti teması. Genelde korku temasının işlendiği cadılar bayramı temalı parti organizasyonu için organizasyon firmaları ortaya çok yaratıcı fikirler çıkarıyor.

İzmir Organizasyon firması da geçtiğimiz Halloween döneminde, herkes tarafından çok konuşulan, çok başarılı bir cadılar bayramı temalı parti organizasyonu gerçekleştirdi.

İzmir Organizasyon Ekibinden Cadılar Bayramı Temalı Parti Organizasyonu Hazırlıkları

Cadılar bayramı temasına uygun ekipmanlar (kostümler, dekorlar, oyunlar vs) tamamlandıktan sonra organizasyon alanındaki hazırlıklara başlanıyor.

Halloween organizasyonuna uygun dekoratif malzemeler, uygun yerlere yerleştiriliyor. Kapıya, bahçeye, masalara ve hatta yiyeceklerin bulunduğu masalara da. Cadılar bayramı temalı partide, karşınıza kuru kafa dekorları, örümcekler, iskeletler, örümcek ağları bolca çıkacaktır. Dikkat edin. Bizden söylemesi

Doğum günü organizasyonu partilerinde sweet table olarak kullanılan masa, halloween partisinin en dikkat çekici detaylarından olmalı. Ekip tarafından halloween temasına uygun yiyecekler, kurabiyeler, cup cakeler, şekerlemeler, çikolatalar, cam ekipmanlara yerleştiriliyor. Masaya atılan örümcek ağı örtüleri, kuru kafalar, maket örümcekler de yerini aldıktan sonra, sweet table (şekerleme masası) tamamlanmış oluyor.

Şimdi sıra halloween partisinin en heyecanlı kısmında. İzmir Organizasyon’un profesyonel animatörleri partiye katılan herkese birbirinden ilginç makyajlar yapıyor ve tabi ki İzmir Organizasyon ekibine de. Cadılar bayramı partisine uygun kostümler ve aksesuarlar İzmir Organizasyon animatörleri tarafından, konuklara dağıtılıyor. Şimdi herkes halloween partisine hazır. Sıra aktivitelerde.

İzmir Organizasyon Ekibi Çılgın Halloween Partisi Aktiviteleri

Dekorasyon ve hazırlıklar korku temalı parti organizasyonu için tamamlandıktan sonra, animasyon ekibiyle eğlenceli aktiviteler başlıyor.

Animasyon ekibi tarafından, davetlilerin yaş grubuna uygun aktiviteler belirleniyor. Küçük yaş grubu için, podyum oyununda en iyi makyaj ve kostüm yarışması yapılırken, daha büyük yaş grubu için karaoke partisi yapılıyor. DJ ise partilerin olmazsa olmazı. İzmir Organizasyon firma sahibi, yaş grubu fark etmeksizin, tüm partilerde profesyonel DJ ve son teknoloji DJ setup ekipmanı tercih ediyor. Cadılar bayramı temalı parti organizasyonu için çeşitli dans figürleriyle dans aktivitesi başlatıyor animasyon ekibi. Halloween partisi farklı yaş grubuna uygun aktivitelerle devam ediyor.

İzmir Organizasyon’un halloween parti organizasyonu fikirleri, cadılar bayramı temalı parti organizasyonu dekorları, korku temalı parti makyajları ve kostümleri hakkında bilgi sahibi olmak için, www.izmirorganizasyon.com sayfasındaki fotoğraf ve videoları inceleyebilirsiniz. www.youtube.com/izmirorganizasyon kanalını ziyaret ederek de örnek halloween parti organizasyonunu izleyebilirsiniz.

Cadılar bayramı temalı parti organizasyonu fiyatları ile ilgili bilgi almak içinse organizasyon firmasının www.izmirorganizasyon.com adresli web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca firma müşteri temsilcilerine 0232 421 5000 numaralı telefonlarından ulaşıp bilgi alabilirsiniz.