Bodrum'da Evlenme Teklifi Organizasyon İzmir Organizasyon
Bodrum’da Evlenme Teklifi Organizasyon

Bodrum’da Evlenme Teklifi Organizasyon

Evlilik teklifi yapmaya karar verdiniz. Eş adayınıza büyük bir sürpriz yapmak istiyorsunuz. Nasıl ve nerede yapacağınıza dair hiçbir fikriniz yok. Merak etmeyin, deneyimli ve yaratıcı ekibimiz ile sizler için oluşturduğumuz evlilik teklifi paketlerimizden bir tanesi mutlaka size göre. Siz de denizi çok sevenlerdenseniz, Bodrum’da evlenme teklifi organizasyon paketimize mutlaka göz atmalısınız.

Eş adayınıza, Bodrum’un en güzel marinalarından birinde, ılık bir meltem esintisi eşliğinde, beraber romantik bir yürüyüşe çıkmayı teklif edin. Gerçekleştirmeyi hayal ettiğiniz sürpriz evlilik teklifi organizasyonu için tüm ayrıntıları biz, sizler için düşündük. Her şeyden habersiz eş adayınız, sizinle romantik bir yürüyüşe çıkacak. Evlilik teklifi yapacağınız kumsala geldiğiniz zaman karşınıza çıkan atmosfer karşısında büyüleneceksiniz. Sevdiğiniz neler olduğunu anlayamadan, kendini kırmızı halıda yürürken bulacak. Ateşlenen yer volkanlarının muhteşem atmosferi eşliğinde evlilik teklifinizi yapacaksınız. Sizin şarkınız, fonda size eşlik ediyor olacak. Sonrasında da eşsiz deniz havası eşliğinde size özel hazırlanmış ve süslenmiş bir masada sevdiğiniz ile keyifli dakikalar geçireceksiniz.

Bodrum’da Evlenme Teklifi Organizasyon Senaryosu

Eş adayınızla el ele romantik bir yürüyüş yapacaksınız. Sizinle günler öncesinden her şeyi konuşup planlayacağız. Hiçbir ayrıntıyı atlamadan hazırlıklarımızı gerçekleştireceğiz. Organizasyon sorumlularımız sizinle her an irtibat halinde olacak. Evlilik teklifinizi gerçekleştireceğiniz kumsala yaklaştığınızda bize haber vereceksiniz ve biz hazır bir şekilde sizi bekleyeceğiz. Sizin için hazırlanan alana doğru kırmızı halıdan yürüyeceksiniz ve yer volkanları ateşlenecek birer birer. O an sevdiğinizin yüzündeki şaşkınlık görülmeye değer. Bu anı hep hatırlamak istediğinize eminiz. Merak etmeyin, bugüne dair tüm anılarınız profesyonel kameramanlarımız tarafından kamera kaydına alınıyor olacak. Sevdiğinize uçan kalpli balonlarımız hediye edilecek. İşte o an müzik sizin çalmaya başlayacak. Fonda en sevdiğiniz şarkı, yanınızda sevdiğiniz kişi, ayaklarınızın altında kırmızı halı…

Kırmızı halının etrafına dekoratif denizci fenerleri yerleştirilmiş olacak. Bu denizci fenerlerinin içine yerleştirilen kandil lambaları ile romantik bir ışıklandırma gerçekleştirilecek. Böyle bir atmosfer eşliğinde kırmızı halıda sevdiğiniz ile yürüyeceksiniz. Yürüyüşünüze senkronize olarak uzaktan kumanda ile yer volkanları ateşlenecek. Yer volkanlarının ışıltıları eşliğinde, diz çöküp sevdiğinize o anlamı soruyu yönelteceksiniz. Bu sürpriz evlilik teklifi anında verdiği o güzel tepkileri, gözlerindeki mutluluğu ve çok daha fazlasını doğal takip fotoğraf çekimlerimiz ile yakalayacağız. “Evet” cevabını aldıktan sonra, bu güzel günü kutlamak için Bodrum’un en güzel sahilinde sevdiğiniz ile baş başa ve romantik dakikalar geçireceksiniz.