Balon standı, renk renk ve çeşit çeşit balonların bulunduğu bir etkinlik standıdır. Balonlar kompresör yardımıyla şişirilerek dağıtıldığı gibi, helyum gazıyla doldurularak uçan balon halinde de sunulabilir.

Uçan balon ve folyo balonlar başta olmak üzere; kalpli, renkli, baskılı ve çubuklu balon çeşitlerimiz standlarımızda sunulmaktadır.

Doğum günü partilerinde, piknik ve AVM etkinliklerinde, okul ve mezuniyet şenliklerinde bu hizmetimizden yararlanabileceğiniz gibi, açılış organizasyonlarında da ilgi çekici bir hizmet olarak faydalanabilirsiniz.

‘İzmir Organizasyon’ olarak profesyonel ekip ve son teknoloji ekipmanımızla siz değerli müşterilerimize her türlü hizmeti sunmaktayız. Balon süsleme alanında da 12 yılı aşkın tecrübesiyle, rakipleri arasında fark yaratan firmamızda her renkte ve çeşitte balon hizmetimiz mevcuttur. Zincir balon, dikme balon, papatya balon ve kapıtak balonlar, çeşitlerimizden bazılarıdır. Balon süsleme hizmetlerimiz ve çeşitlerimizle ilgili detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Etkinliklerinizde balon standı dışında diğer nostaljik aktivitelere de yer verebilirsiniz. Pamuk şeker, patlamış mısır, Osmanlı macunu, şerbet ve İzmir lokma gibi ikram aktivitelerimizle sizler de çocuklarınız gibi geçmişten geleceğe mutlu bir seyahate çıkacaksınız.