Kokteyl organizasyonunda servis elemanı, açılış organizasyonunda host, hostes ve manken, lansman ve fuar etkinlikleri gibi organizasyonlarda karşılama hostesi ve karşılama hostu arayışındaysanız, bazı organizasyon firmaları, birer ajans şirketi olarak hizmet veriyorlar. İzmir’de kurulan, tüm Türkiye’ye organizasyon, animasyon, catering, süsleme ve ajans hizmeti veren İzmir Organizasyon firması da ajans hizmetleri ihtiyacınızı karşılıyor. Üstelik organizasyonlarınıza da ev sahipliği yaparak, dilerseniz anahtar teslim bir hizmet sunuyor.

İzmir Organizasyon Firmasından Hangi Ajans Hizmetleri İhtiyacımı Temin Edebilirim?

  • Servis Elemanı Temini : Doğum günü organizasyonları, açılış organizasyonları, kokteyl organizasyonları ve açılış organizasyonlarınızda konuklarınıza vereceğiniz catering hizmetinde, servis elemanı ihtiyacınızı İzmir Organizasyon firmasından temin edebiliyorsunuz. Tam takım kostümler giyen servis elemanlarının seçiminde, personelin prezentabl olmasına önem veriliyor. Catering alanında, yiyecek ve içeceklerin sunumu, servisi ve dağıtımı konusunda özel olarak eğitilen servis elemanları, organizasyonlarınızda kusursuz bir hizmet veriyorlar.
  • Hostes ve Host Temini : Organizasyonlarınızda karşılama hostu ya da karşılama hostesine yer vermeniz, konuklarınızın mekana girişinde yönlendirilmesi ve güler yüzlü bir hizmet sunması önemli bir detay. Firmanın görevlendirdiği hosteslerin 175 cm ve hostların 180 cm üzerinde olmasına dikkat ediliyor. Prezentabl, güler yüzlü ve diksiyonu düzgün karşılama hostes ve karşılama hostu, konuklarınızı karşılıyor, masalarına kadar eşlik ediyorlar. Organizasyonlarınızın daha profesyonel ve daha resmi olmasını sağlıyorlar. Özellikle protokollü kokteyl organizasyonlarında ya da açılış organizasyonlarında, İzmir Organizasyon’un hostes ya da host temini hizmeti, size büyük kolaylık sağlayacak.
  • Manken Temini : Ürün tanıtımı yapılan lansman ve marka etkinliklerinde, marka ve firma yüzü olarak ihtiyaç duyduğunuz manken temini hizmeti, firma tarafından veriliyor. İstediğiniz fiziksel özellikleri organizasyonun müşteri temsilcilerine belirtmeniz yeterli olacaktır.
  • Oyuncu Temini : Evlilik teklifi organizasyonu, yıl dönümü organizasyonu, doğum günü organizasyonu, Ramazan etkinlikleri gibi organizasyonlarda, belirlediğiniz bir kurguda yer almak üzere, firma eğitimli oyuncularını sizlere yönlendiriyor. Ayrıca okul etkinlikleri, şenlik organizasyonları gibi sahne gösterilerinin yapılacağı etkinliklerde de organizasyon firması sizin için eğitimli ve tecrübeli oyuncu temini sunuyor.

Firmanın ajans hizmetleri ile ilgili fotoğraf ve videolarını, www.izmirorganizasyon.com sayfasından inceleyebilir, detaylarla ilgili bilgiye sahip olabilirsiniz.

Organizasyon Firmasının Verdiği Diğer Hizmetler

  • Animasyon Hizmeti : Palyaço temini, kostümlü karakterler, tahtabacaklı adam, skyrunner, çizgi film maskotları gibi animasyon ihtiyaçlarınızı İzmir Organizasyon firmasından alabiliyorsunuz.
  • Organizasyon Hizmeti : Açılış organizasyonu, doğum günü organizasyonu, evlilik teklifi organizasyonu, piknik organizasyonu, kokteyl organizasyonu ve şenlik organizasyonu gibi daha bir çok organizasyon alanında, firmadan destek alabilirsiniz. İzmir Organizasyon firması ve ekibi, organizasyonlarınızı baştan sona planlıyor ve yönetiyor.
  • Ekipman Kiralama Hizmeti : Masa kiralama, sandalye kiralama, ses sistemi kiralama, sahne ve ışık kiralama, çadır ve gölgelik kiralama, şişme oyuncak kiralama gibi her türlü organizasyonda ihtiyaç duyduğunuz ve duyabileceğiniz hizmetleri de kaliteli ekipman stoğuyla organizasyon firmasından temin edebiliyorsunuz.
  • Süsleme Hizmetleri : Balon süsleme, tül ve çiçek süsleme, kumaş süsleme gibi her türlü süsleme hizmetlerini de İzmir Organizasyon’dan temin edebilirsiniz.
  • Havai Fişek Gösterisi ve Pyro Teknik Hizmetler : Havai fişek atışı, yer volkanları, lazer gösterisi, ışık şelalesi, sis ve renk bombaları ve gazlı konfeti atımı hizmetleri de firmanın uzmanlık alanına giriyor.

Yukarıda belirtilen hizmetlerin tamamına firmanın www.izmirorganizasyon.com adresli web sitesinden erişebilirsiniz. Ajans hizmetleri, servis elemanı temini fiyatı, manken temini fiyatları ile ilgili bilgilere de 0232 421 5000 numaralı telefondan İzmir Organizasyon müşteri danışmanlarına ulaşarak ulaşabilirsiniz.