Açılış Organizasyonunda Sık Tercih Edilen Hizmetler
Açılış Organizasyonunda Tercih Edilen Hizmetler

İşletme açılışlarının profesyonel ellerce gerçekleştirilmesi ve gösterişli olması, işletmelerinize prestij kazandırmak için atacağınız ilk adımdır. İzmir Organizasyon şirketi olarak uzun yıllardır organizasyon hizmeti vermekteyiz. Profesyonelce gerçekleştirdiğimiz organizasyon hizmetleri ile işletmelerinizin tanıtımını yapmaktayız. Bu alanda tercih edilebilecek birçok hizmeti tüm ihtiyaçlarınıza uygun olarak temin etmekteyiz. Açılış organizasyonunda tercih edilen hizmetler için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Kapılarınızı müşterilerinize açacağınız bu önemli günde yapacağınız gösterişli bir açılış, dikkatleri üzerinize çekmekte ve tanınmanıza yardımcı olmaktadır. İsminizi en doğru şekilde duyurmak, potansiyel müşterilerinizin ilgisini çekmek ve akılda kalmak için iyi bir açılış organizasyonu gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu işi kendi başınıza yapmayı tercih ediyor olabilirsiniz fakat bu durum daha maliyetli olacağı gibi aynı zamanda zaman kaybına neden olabilir. Yeni bir işletme kurma sürecinde zaman oldukça değerlidir. Organizasyon şirketimiz bu işlerle sizin yerinize ilgilenebilir ve siz de bu sayede değerli zamanınızı yeni işletmeniz için harcayabilirsiniz.

Gösterişli bir açılış organizasyonu sayesinde işletmenizin tanıtımını en doğru şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Köklü bir organizasyon firması ile çalışmak bu yolda atılmış en doğru adım olacaktır. Şimdiye kadar birçok organizasyon gerçekleştirdik. Size en doğru hizmeti vereceğimizden emin olabilir; tecrübelerimize güvenebilirsiniz. Profesyonel çalışanlarımız, ikram ve görsellerimizle akıllarda yer edecek bir açılış organizasyonuna imza atacağımızdan emin olabilirsiniz ve en kısa sürede geri dönüş alacağınızın garantisini veriyoruz.

Açılış Organizasyonunda Tercih Edilen Hizmetler : Palyaço ve Animasyon Hizmeti

Palyaçolar açılış organizasyonlarının vazgeçilmezidir. Dilerseniz palyaço ve animasyon grubu kiralayabilir, müşterilerinizin dikkatini çekebilirsiniz. Palyaçolar özellikle çocukların dikkatini çekecektir böylece ailelerinin açılışınıza gelmesini sağlayabilirsiniz. Animasyon grubu çeşitli dans gösterileri yaparak ilgiyi canlı tutacaktır. Misafirleriniz ile çeşitli yarışmalar yaparak onlara keyifli dakikalar geçireceklerdir.

Açılış organizasyonlarında en çok tercih edilen animatörler bir çok yaş grubu tarafından dikkat çeken köstümlü karakterlerdir. Ayrıca satışını yaptığınız ürünün bu maskotlar ile tanıtılması, işletmenizle ilgili duyurular yapmaları ve el ilanları dağıtmaları akılda kalıcılığınızı kayda değer şekilde artıracaktır. Tahta bacak ve skyrunner gösterileri de çok tercih edilen ve ilgiyle izlenen animasyon hizmetlerindendir. İsteğinize göre bu hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

Balon Süsleme

Açılış organizasyonlarında en çok tercih edilen hizmetlerden biri de balon süslemedir. İşletmenizin ruhunu yansıtan renklerden oluşan çeşitli balon süslemeleri, organizasyonunuza görsellik katar. Ayrıca baskılı balonlar da işletmenizin reklamını yapabilmek adına yarar sağlayacaktır. İşletmenizin adını taşıyan baskılı balonlar uzaktan bile dikkat çekmenize olanak sağlayacaktır.

Taleplerinize ve işletmenize uygun birçok şekilde balon süslemelerimiz mevcuttur. Balon süslemesi sadece zincir balondan ibaret değildir. Balonlardan yürüyüş yolları yapılabilir. Papatya balonlar veya özel şekilli balonlar ile farklı bir görüntü elde edebilirsiniz. İşletmenizin adını balonlar ile yazarak daha da ilgi çekici bir tanıtım yapmamız da mümkün. Dökme balonlar kullanarak da açılışınızı oldukça eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Sunucu Hizmeti

Sunucu açılış organizasyonlarında ilgiyi canlı tutmak, tanıtımınızı gerçekleştirmek için en doğru seçimdir. Sunuculuk sorumluluk ister, konuklarla sürekli iletişim halinde olmayı gerektirir. Sunucu programın gidişatını kontrol ederek ortamı arzu edilen kıvama getirir. Neşe ve coşku eksik olmaz. Samimi iletişimi, izleyicileri coşturması ve nüktedan sözleri ile organizasyonlara canlılık katar.

Müzik Yayını

Açılış organizasyonlarında kullanılması en gerekli ve size en çok fayda sağlayacak hizmet müzik. Eğlenceli müzikler ve mikrofon şovları ile insanların dikkatini rahatlıkla üzerinize çekebilir ve potansiyel müşterilerinizi ayağınıza kadar getirebilirsiniz. Kuracağımız kaliteli ses sistemleri ve profesyonel DJ’lerimiz ile müziğin ritmine kayıtsız kalamayan herkes işletmenizi görmeye mutlaka geleceklerdir.

Fotoğraf ve Video Çekimi

Açılışınız sırasında ve sonrasında reklamınızı en iyi şekilde yapabilmenin yollarından biri de fotoğraf ve video çekimi olacaktır. Organizasyon şirketimiz açılışınızın her anını profesyonel ekibimiz ve kaliteli malzemelerimiz ile kayıt altına alacaklardır ve sonrasında sosyal medya üzerinden bu görüntüleri yayınlayabilir ve tanılırlığınızı artırabilirsiniz.

Masa ve Bistro Düzeni

Açılış organizasyonlarınızda sizi ziyaret edecek müşterilerinize ikramlarda bulunabilmeniz için masa ve bistro hizmetlerinden yararlanmalısınız. Bu masa ve bistrolar ne kadar gösterişli olursa işletmeniz o kadar itibar kazanacaktır. Masalarınızı isteğinize göre süsleyebilir ve görsellik katabiliriz.

Hostes Temini

Açılış organizasyonlarında görsellik çok önemlidir. Tanıtacağınız ürünlerin profesyonel hostesler yardımı ile yapılması size prestij sağlayacaktır. Misafirlerinizi güleryüz ile karşılayarak gerekli bilgileri verebilirler. Ürünlerinize zerafet katarken, en tecrübeli hostestlerimiz size müşteri çekmek ve ürünleriniz incelenirken servisler yapmak için hizmetinizdedir. Hosteslerimiz kurumsal kimliğinize uygun giyinirler ve işletmenizi en iyi şekilde temsil edecek şekilde seçilirler.

Açılışınıza Nostalji Katın

İsteğinize göre açılış organizasyonlarınızda nostaljik satıcı hizmetlerimizden yararlanmanız da mümkün. Potansiyel müşterilerinizin ilgisini çekmek için onlara nostaljik duygular yaşatmanız açılışınızı bir adım öne taşır. Kağıt helva, mesir macunu ikramlarında bulunabilirsiniz. İkramlar sayesinde müşterilerinizin açılışınızda uzun süre vakit geçirmesini sağlayabilir ve kampanyalarınız, ürünleriniz hakkında uzun uzun bilgi verebilirsiniz. Bu sayede kısa sürede kar etme fırsatı bulacaksınız.

Bütün bu hizmetlerden siz de yararlanmak istiyorsanız, deneyimlerimizden yararlanabilir, unutulmaz bir açılış organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Bütçenize göre istediğiniz her şeyi organizasyonlarınızda gerçekleştirmekteyiz. Şirketinizin tanıtımını yapmak ve bütün bu hizmetlerden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.