Ses Sistemi Kiralama
Ses Sistemi Kiralama

Organizasyonlarınızı daha eğlenceli ve daha kaliteli kılmak için müzik çok önemlidir. Müziğin olmadığı bir organizasyon düşünülemez. Yalnız dinletilen müziğin tarzı ne olursa olsun güçlü net bir sesi olmalıdır. Konser, tanıtım, toplantı, seminer, açılış, düğün-davet, festival, fuar, defile, bayi toplantısı, mezuniyet balosu, okul etkinlikleri ve belediye şenlikleri olmak üzere birçok alanda profesyonel ses, ışık, görüntü, sahne sistemleri kiralama ve teknik prodüksiyon hizmetleri veren firmayız.

İsteseniz organizasyonunuzun müzik işini  bir dj eşliğinde yaptırabilir ve ortamın ambiyansını bir anda değiştirebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz ses sistemi ekipmanlarını nakliyesini ekstra olarak istediğiniz yere ulaştırabiliriz.

Ses sistemiyle alakalı aklınıza gelebilecek her şeyi; mikrofon, kabin, dj, mikser, jeneratör, elektrik aksanına kadar aklınıza gelebilecek bir çok ekipmanı hizmetinize sunuyoruz.

İzmir organizasyon olarak  profesyonel ekip ve ekipmanlarla   hizmet vermeye hazırız.  Ve ayrıca dilerseniz masaların nakliyesini ekstra olarak istediğiniz yere ulaştırabiliriz.

Ses Sistemi Kiralama Fotoğraf Galerisi